Найпростіші кроки, які допоможуть полюбити себе

Самые простые шаги, которые помогут полюбить себя

Постійне нав’язування ідеальних пропорцій жіночого тіла з обкладинок журналів та екранів телевізорів призвело до того, що будь-яка дівчина з легкістю може сказати, що їй не подобається в своєму тілі, і швидше за все з ходу не виділить те, що її повністю влаштовує. Ми звикли робити компліменти лише іншим, тоді як хвалити себе і захоплюватися своїм тілом не прийнято — ми зазвичай тільки лаємо. Така звичка вважається ознакою егоїзму і самозакоханості. Але що поганого в тому, щоб ставитися до свого тіла з любов’ю і повагою? Слідуючи цим п’яти простим радам, ви по-іншому подивитеся на себе і нарешті полюбите своє відображення у дзеркалі:

Самые простые шаги, которые помогут полюбить себя

Вибрати улюблену частину тіла

Часто людям не складає труднощів назвати улюблену рису свого характеру, а от виділити частину тіла, яка їм подобається найбільше, виявляється не так просто. Станьте перед дзеркалом і уважно розгляньте своє тіло: що б ви не змінили в собі, якби з’явилася можливість повністю «перекроїти» свою зовнішність. Волосся? Губи? Форма нігтів? Ямочка на підборідді? У кожного знайдеться хоч щось, що йому подобається в собі на всі сто відсотків. Буде краще, якщо ви запишіть все, що змогли назвати, і докладно опишіть, чому вам подобаються саме ці частини тіла. Якщо ви не звикли нахвалювати себе, уявіть, що розповідаєте про якийсь кінозірці. Така тактика — це великий крок на шляху до прийняття свого тіла.

Подякуйте ті частини тіла, які вам не подобаються

А тепер пограємо в іншу гру. Виділіть одну частину свого тіла, яка влаштовує вас найменше, і назвіть три причини, за якими ви повинні сказати їй «спасибі». Якщо вам не подобається м’який і безформний живіт, подякуйте його за те, що він утримує в безпечному положенні ваші внутрішні органи, перетравлює їжу і виношує обожнюваних дітей. Будьте вдячні всім тим частинам тіла, які вам не подобаються, тому що без них ви б не змогли жити.

Самые простые шаги, которые помогут полюбить себя

Світитися зсередини

Введіть в звичку іноді виходити на прогулянку або на тренування в спортзал без макіяжу і складною укладання. Відчуйте свою натуральну красу! Приймайте спеціальний комплекс вітамінів і харчових добавок, почніть правильно харчуватися, і ваша впевненість в собі і любов до власного тіла почнуть стрімко зростати.

Переглянути свої ідеали краси

Згадайте, на кого ви хотіли бути схожі в юності. Швидше за все, старі ідеали здадуться смішними і по-дитячому наївними. Тепер подивіться на свої недоліки з іншого боку: сивина, шрами, пухкий живіт після вагітності — за всіма цими недоліками стоїть своя історія. Нехай вони стануть відображенням досвіду і мудрості, що є у вас за плечима.

Придумати значуще заняття

Іноді для того, щоб остаточно прийняти себе і своє тіло, необхідно якесь значуще заняття. Будь то благодійність, участь в якому-небудь соціальному проекті або волонтерська діяльність — відчуття своєї потрібності підвищить вашу самооцінку в рази.

  • Читайте також: 5 тактик для підвищення самовпевненості