Найпопулярніші татуювання у 2018 році

Самые популярные татуировки в 2018 году

Татуювання – це спосіб виразити себе за допомогою малюнка, який залишиться з вами на все життя. Можливо, ви вважаєте, що були оригінальні і зробили щось унікальне, але насправді багато тату повторюються. Художники і тату-майстра щодня наносять перманентний малюнок на тіла людей, тому вони знають, що є найбільш популярним на сьогоднішній день і що вже стало трендом. Змінюватись може місце нанесення малюнка, його колір і сам малюнок.

Independent дізналися, які саме татуювання є найбільшими трендами 2018 року, і ми вам про них розповімо.

Мінімалізм

Публікація від WEST 4 TATTOO (@west4tattoo) 6 Окт 2017 о 5:15 PDT

У Нью-Йорку є незвичайний салон татуювань West 4 Tattoo, який спеціалізується на нанесенні татуювань у вигляді тонкої лінії. Сьогодні майстри татуювань досягли такого рівня деталізації у своїй справі, що їх творіння схожі на справжні малюнки і картини. Саме тому стала модною татуювання у вигляді тонкої лінії.

Незважаючи на те, що ці татуювання дуже крошечны і мінімалістичні, майстрів часто просять зробити якусь напис на тілі. Це може бути якесь слово або цілий текст. Слова мають величезне значення для людей: чи то ім’я, дата, цитата, дієслово, прикметник і т. д.

Майстри уважно ставляться до клієнтів, так як розуміють, що ті годинами думали про те, що саме зобразити на тілі, для них це важливо. Ці татуювання легко приховати одягом: деякі просять їх нанести на зап’ясті або в області грудної клітини. Вони маленькі, тому біль буде мінімальною. До того ж ці тату є вашим особистим малюнком, а не тим, який призначений іншим (великі малюнки на все тіло).

Татуювання на пальці

Публікація від WEST 4 TATTOO (@west4tattoo) 26 Лип 2017 о 6:15 PDT

Незважаючи на те, що багато художники відмовляються робити тату на пальцях, так як вони швидше зношуються, втрачають колір і стираються, такі види татуювань досі популярні, адже багатьом хочеться зробити акуратну і невелику татуювання. За словами художників з Good Times Tattoo (у Лондоні), на руках і пальцях найчастіше просять зробити татуювання. Крім того, модними є тату за вухом, або тату в нижній частині грудей (Underboob).

Тату на всю руку і великі малюнки

Публікація від Flamin’ Eight Tattoo (@flamineighttattoo) 3 Лип 2018 в 11:58 PDT

Але не всі люди віддають перевагу мінімалізм. Деякі просять зобразити на їх тілі щось велике. Найчастіше великі тату роблять на руках. Тут все залежить від фантазії клієнта: вони можуть замовити абсолютно будь-який малюнок. Але якщо порівнювати маленькі тату і великі, у перших більше інтриги і загадковості. Другі представлені на широкий загал, в них не буде такої містики. З іншого боку, смаки у всіх різні. І вас можуть надихати саме великі перманентні малюнки.

Традиційні татуювання

Публікація від Disco George (@discogeorge) 24 Чер 2017 о 3:05 PDT

Незважаючи на те, що майстерність нанесення малюнків на тілі вдосконалюється і не стоїть на місці, деякі воліють класику і просять зробити їм традиційну татуювання. Це можуть бути фотореалістичні тату, геометричні фігури, гра сірого і чорного кольору на тілі. Такі тату зазвичай виконуються у всіх відтінках чорного кольору або яскравих кольорах.

Як би те ні було, мода і тренди – це добре, але татуювання – те, що залишиться з вами на все життя, тому важливо серйозно підійти до цього питання і вибрати те, що буде вас надихати і буде вам подобатися.

Читайте також Що потрібно знати тим, хто наважився робити татуювання