Найкорисніші та дієві вправи для позбавлення від вушок на стегнах

Самые полезные и действенные упражнения для избавления от ушек на бедрах

Така проблема, як «вушка» на стегнах, виникає не тільки у людей, страждаючих ожирінням. Жир може відкладатися і у худеньких дівчат: з-за того, що вони вживають в їжу порожні калорії і фастфуд, за те, що ведуть малоактивний спосіб життя. Але не турбуйтеся, позбутися від «вушок» цілком реально: для цього потрібно змінити свій раціон (виключити солодке, борошняне і жирну їжу), а також почати робити спеціальні вправи, які допоможуть схуднути в цій частині тіла.

Редакція SUPER.UA хоче вам про них розповісти. Крім цих ефективних вправ, фахівці рекомендують збільшити фізичну активність, більше займатися спортом і ходити, щоб жирові відкладення більше вас не турбували.

Самые полезные и действенные упражнения для избавления от ушек на бедрах

Вправа №1

Найпростіше, але дієве вправу. Встаньте прямо, ноги на ширині плечей. Починайте стрибати на двох ногах, намагаючись зробити не менше 100 стрибків. Регулярні стрибки допоможуть вам позбавитися від вушок, особливо, якщо ви доповніть тренування іншими вправами.

Вправа №2

Це вправу можна виконати відразу після пробудження. Не встаючи з ліжка, перекиньтеся на бік. Починайте піднімати вгору одну ногу, потім опустіть її. Продовжуйте робити махи, при цьому нога має бути рівною. Потім перекиньтеся на інший бік і виконайте все те ж саме з іншою ногою.

Самые полезные и действенные упражнения для избавления от ушек на бедрах

Вправа №3

Присідання не тільки допоможуть схуднути в області стегон, але і підкачають м’язи вашої п’ятої точки. Втягніть живіт і починайте присідати, тримаючи при цьому спину рівно. Робіть стільки присідань, скільки зможете. Якщо ця вправа здається вам занадто легким, візьміть гантелі і почніть присідати з ними.

Вправа №4

Сядьте на підлогу, обіпріться руками об підлогу, тримаючи їх позаду. Починайте піднімати кожну ногу і відводити її то праворуч, то ліворуч. Щоб ускладнити завдання і підвищити ефективність вправи, тримайте ноги навісу. Ноги потрібно підтягувати до себе і повертати кожну з них в сторону. Робіть цю вправу щодня, щоб незабаром ви знову повернули собі форму.

Вправа №5

Вихідне положення – на четвереньках. Потрібно спертися долонями і колінами об підлогу. Тримайте спину прямо. Почніть просувати ліву ногу назад, потім зігніть її в коліні і почніть наближати її до лівого плеча. Виконайте стільки повторів, скільки зможете, для кожної ноги.

Самые полезные и действенные упражнения для избавления от ушек на бедрах

Правильне харчування і фізичні вправи позбавлять вас від «вушок», повернувши вам струнку фігуру і привабливі стегна.

Якщо ви хочете закріпити результат, спробуйте також приготувати засіб для масажу: змішайте ефірне масло розмарину, лимона і блакитну глину. Починайте втирати засіб масажними рухами повільно і акуратно. Потім накрийте стегна рушником або спеціальною плівкою. Але перед тим, як готувати суміш, переконайтеся, що у вас немає алергії на ці компоненти, а також проконсультуйтеся у свого лікаря стосовно того, чи можна вам робити подібний масаж.

Читайте також: 5 порад, які не дозволять ховатися на пляжі в парео