Найдивніші тренди зими−2019 — Стиль життя —

0Самые странные тренды зимы−2019 - Стиль жизни - Багатошаровість вже не перший сезон лідирує на подиумахФото: Instagram.com/balenciaga

Багатошаровість

Одяглася як капуста? О так! І тому наймодніша. Багатошаровість вже не перший сезон лідирує на подіумах. Спідниця поверх плаття, сорочка поверх футболки, а зверху ще і кардиган, легінси під спідницю і худі під жакет — і це ще далеко не самі сміливі способи використання даного тренду. Ну що сказати, взимку даний тренд набуває особливої актуальності, тому змішуємо з задоволенням, тільки не забуваймо: щоб не додати собі зайвого і непотрібного обсягу, краще не використовувати важкі фактури.

Балаклава

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від @sobraniecompany27 Ноя 2018 в 1:05 PST

Це один з найбільш суперечливих трендів, які ми зустріли на подіумі в цьому році, однак вони рясніли в різних своїх іпостасях. Однієї з різновидів можна вважати декоративні капюшони. Звертаю увагу, що якщо вже ви і наважилися на такий модний експеримент, вибирайте балаклаву більш вільного крою, щоб між зачіскою і самим виробом залишався повітря.

Неймовірний оверсайз

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Balenciaga (@balenciaga)6 Січ 2019 о 7:54 PST

Оверсайз вже кілька сезонів наполегливо лідирує на подіумах, однак цієї зими популярний якийсь гіга-сайз, у який можна укутати чи не китайську армію. Впроваджувати або не впроваджувати подібні тенденції — справа вибору, однак, якщо все-таки оверсайзу бути, то використовуємо не більше однієї речі даного крою в образі. Інші намагаємося вибирати по фігурі.

Максі

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Dolce & Gabbana (@dolcegabbana)8 Груд 2018 в 11:43 PST

Сам по собі — тренд і тренд, нічого особливого. І звичайно ж, плаття в підлогу з шубою нарозхрист — це богема. А потім ти згадуєш, що ти в Росії, де будь-яке плаття в підлогу дуже легко приймає колір сльоти на дорогах. Однак тренд є тренд, і якщо спосіб пересування дозволяє — чому б і ТАК!

Дві сумки

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від CHANEL (@chanelofficial)3 Жовтня 2018 в 8:57 PDT

Тепер нема чого носити сумку і пакетик, адже модний Олімп диктує, що вільно можна носити дві сумки, причому не просто можна, а й треба! Адже з цієї зими документально підтверджено, що багато сумок не буває!

Носити чи не носити, впроваджувати або не впроваджувати — це справа особиста, але використовуючи будь-які тренди важливо пам’ятати, що стиль — це свобода, стиль — це ви!