Модні тренди цієї осені — Стиль життя —

2Модные тренды этой осени - Стиль жизни - Що буде в моді цієї осені?Фото: Instagram.com/chloe

Розмір має значення

Час, коли заради краси жертвували комфортом, давно минув. У цьому сезоні в черговий раз акцент робиться і на красу, і на тепло. Тому при виборі пальто стилісти радять звертати увагу на довгі моделі, які максимально вас зігріють. В якості матеріалу особливо актуальна верхній одяг з вовни, твіду; забарвлення в клітку в цьому сезоні лідирує. Що стосується моделей, то в тренді безрозмірне пальто-накидка, що нагадує пончо, пальто з широкими хвилеподібними лацканами і пальто в стилі мілітарі.

Не болить голова

У лідери виходять всіма улюблені в’язані шапки. Варіантів може бути безліч. Шапки крупної в’язки, шапки-берети у французькому стилі, шапки-шарфи, шапки-біні в стилі панк. Стилісти пропонують прикрашати шапки пір’ям або намистинами-стразами. Також як і раніше актуальним залишається фетр. Капелюхи з цього матеріалу для любителів класики в цьому сезоні придбають прикраси у вигляді стрічок, пір’я, цікавих аплікацій. Колірна гамма необмежена: яскраві головні убори завжди будуть вигідно виділяти вас з натовпу.

Модные тренды этой осени - Стиль жизни -

Ковбойський шик

Зазвичай подібна взуття була швидше стильним атрибутом, але тепер потрапила в розряд must have цього сезону. Подібні моделі дуже зручні в носінні, у них, як правило, невисокий і дуже стійкий широкий каблук. Так що, навіть проносивши їх цілий день, ви зовсім не втомитеся. Козаки можна носити як з джинсами, так і сукнями. Забарвлення можуть бути найрізноманітнішими: від яскравих до класичних чорних. Фактура шкіри — від гладкої до шкіри пітона або крокодила.

Модные тренды этой осени - Стиль жизни -

Особистий арт-об’єкт

У цьому сезоні актуальні як сумка через плече, так і сумка-мішок чи торбина-кисет, сумка-торба. Такий аксесуар стане не тільки ультрамодним доповненням гардеробу, але й буде мати досить практичну функцію, так як подібні об’ємні сумки влазить досить багато.