Моделі для наслідування: стати як Наталя Водянова та Ірина Шейк — Стиль життя —

0Модели для подражания: стать как Наталья Водянова и Ирина Шейк - Стиль жизни - Як стати моделлю?Фото: матеріали прес-служб

Напевно, немає такої дівчини, яка, гортаючи глянцеві журнали, не мріяла стати моделлю. Ця професія оповита флером романтики і асоціюється з dolce vita. І нехай самі моделі — будь то Наталя Водянова або Ірина Шейк — підкреслюють у своїх інтерв’ю, наскільки нелегка їх праця, як мінлива буває фортуна і блискавична кар’єра, тим не менш, це мало кого зупиняє.

Як стати моделлю? В принципі, можна піти найпростішим шляхом: зробити собі портфоліо і розіслати у всі модельні агентства. Однак не факт, що ви будете помічені і відзначені — конкуренція сьогодні просто величезна. Є й другий шлях — поступити в школу моделей. Сьогодні таких шкіл досить багато. Головне — визначитися, що ви хочете отримати на виході. Як потрапити в таку школу? І потрібно обов’язково мати параметрами 90-60-90, щоб бути відзначеними професіоналами?

‘На сьогоднішній день є попит на абсолютно різні типажі і зовнішність, — розповідає Наталя Ковальова, президент модельного агентства та школи моделей ICONIC. — Саме тому в нашу школу моделей ми беремо абсолютно всіх. Так, існують вікові обмеження з 12 до 28 років, але це, мабуть, єдине обмеження. Ми хочемо розкрити потенціал кожного, хто до нас прийшов, а якщо необхідно, то скоректувати окремі моменти. Наприклад, якщо в агентство звернулася повненька дівчина чи молода людина, ми допомагаємо скласти правильний раціон харчування, створюємо умови для занять фітнесом. Якщо приходить людина з психологічним затиском, сором’язлива, невпевнена в собі, у нас є психотерапевт, який приділяє багато часу, щоб допомогти студенту знайти спільну мову з оточуючими. У нас немає обмежень і рамок, ми працюємо з усіма.

Модели для подражания: стать как Наталья Водянова и Ирина Шейк - Стиль жизни - Один із способів — поступити в школу моделейФото: матеріали прес-служб

— А навіщо взагалі дівчині або хлопцю надходити в школу моделей? Чого такого особливого там можуть навчити?

— Дивно, але навіть сьогодні, в 2018 році, можна зустріти людей з менталітетом 90-х років, які вважають, що модельні агентства — це фабрика по виробництву ескорт-послуг. Їм буває складно пояснити, що зараз інший час, і ніхто вже не забирає у дівчаток паспорта, вивізши за кордон у сексуальне рабство. Для чого особисто я відкрила модельне агентство: у мене було чудове дитинство, ми грали з друзями, проводили багато часу разом, і, ясна річ, не було ніяких комп’ютерів. Перший комп’ютер у мене з’явився у 21 рік, коли я приїхала в Москву, до цього він мені просто був не потрібен. Я все робила своїми силами, розвивалася. Кажу це до того, що сьогодні діти настільки прив’язані до своїх гаджетів, що на реальне спілкування у них немає ні часу, ні, що набагато гірше, бажання. Вони якщо і розвиваються, то в дуже вузькому напрямку. У них відсутні елементарні навички комунікації, вони не приділяють достатньо уваги своєму зовнішньому вигляду. Єдиний приклад, який дитина бачить перед собою, це його батьки. Найчастіше, цей приклад не найкращий, і дорослі просто не знають, як виховувати дітей. Так от, мета моєї роботи не в тому, щоб кожен з учнів нашої школи був на обкладинці глянцевого журналу. Я створила якийсь клуб для молоді, місце, куди діти приходять спілкуватися. І вони це роблять! Проводять разом час, ходять гуляти, в кіно, діляться враженнями про навчання і т. д. Це ж чудово!

Серед них багато друзів, у нас навіть вже утворився свій бойз-бенд, який скоро виступить на звітному концерті. По-моєму, це дуже круто! Я змогла зробити так, щоб люди могли розкріпачуватися, бути самими собою, розкритися. У нас є студентка, дівчина, її зростання 149 см, явно не модель, правда? Мало того, що вона неймовірно харизматична, веде популярний блог, так ще й талановита актриса! Ми допомагаємо їй розвиватися у всіх цих напрямках. В кожному студенті ми розкриваємо щось своє. Звичайно ж, у нас є дівчатка, які відповідають модельним стандартам і вже вміють ходити по подіуму.

— Чим може зайнятися дівчина, коли кар’єра моделі закінчиться? Крім того, що вийти заміж.

— Віковий ценз в модельному бізнесі можна поділити на три групи: 12-17 років, 18-23 роки і 24-28 років. Дівчата з останньої групи володіють певним досвідом, у тому числі в особистому житті, у них є свої принципи, свої затискачі, установки і т. д. В нашому агентстві для кожного студента існує індивідуальна програма. Якщо це хлопці 24-28 років, то їх навчання починається відразу з психології, щоб була можливість відразу прибрати все зайве. Звичайно, більшість дівчат хочуть вдало вийти заміж. Але що, якщо цього не відбувається? Наведу яскравий приклад. Катерина Орлова, 30 років, 12 з яких вона працювала моделлю в Росії, Китаї, на Маврикії і т. д. Катя добре знає зарубіжний ринок і має багатий досвід, яким ділиться на створеній нею платформі. Це онлайн-школа з приголомшливими курсами по теорії і практичними заняттями для тих, хто вивчає основи модельного бізнесу, в тому числі для наших студентів. Сьогодні Катерина Орлова є академічним керівником моєї школи, вона підбирає викладачів, розписує програми і т. д. Відповідаючи на ваше запитання, скажу, що після закінчення кар’єри моделі, дівчина може стати тренером, наставником і передавати свої знання і досвід у цьому бізнесі молодому поколінню.