Міучча Прада: п’ять цікавих фактів — Стиль життя —

1Миучча Прада: пять любопытных фактов - Стиль жизни - Міучча Прада і Патриціо БертеллиФото: Legion-media.ru

Завзятою італійці вже сімдесят, але вона не втомлюється нас дивувати. Найбільше їй подобається міняти канони жіночої краси або, як вона висловлюється, «перетворювати потворне в привабливе». І з цим не посперечаєшся — кожна колекція Prada відрізняється особливим характером.

1. В самому центрі техаській пустелі розташовується один з магазинів Prada. А точніше, його макет. У 2005 році художники Майкл Елмгрін і Інгар Драгсет розмістили інсталяцію прямо посеред безлюдного місця.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Michael Green (@jmg_iii)27 Груд 2018 в 4:28 PST

2. Справжньої популярності не було, поки в 1978 році дизайнер не познайомилася з бізнесменом Патріціо Бертеллі. Спочатку вони уклали договір про співпрацю, а через десять років одружилися. Разом пара вивела мало кому відому марку на модний небосхил.

3. Щоразу наприкінці показу Міучча Прада не проходить, як інші модельєри, до кінця подіуму, а лише визирає з-за лаштунків. За її словами, вона не хоче забирати увагу глядачів у моделей.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Prada (@prada)11 Гру 2018 в 1:03 PST

4. Міучча — трудоголік. Вона не переставала працювати, навіть виношуючи сина. Результатом стала перша колекція готового одягу в 1989 році. Критики прийняли її мляво, але підтвердили, що у авторки великий потенціал.

5. Молодіжна лінія Miu Miu отримала назву на честь забавного прізвиська нашої героїні. Цим ім’ям її звуть друзі.