Мілітарі−2019: чи варто носити — Стиль життя —

0Милитари−2019: стоит ли носить - Стиль жизни - Стиль мілітарі — це необов’язково химерні жакетыФото: pixabay.com/ru

Когось, можливо, здивує той факт, що мілітарі створений аж ніяк не дизайнерами. Цей стиль з’явився раптово і надовго захопив уми модниць з усього світу.

З історії стилю

Стиль мілітарі зародився в останні роки Другої світової війни, в часи дефіциту не тільки їжі, але і предметів першої необхідності. Військовий одяг люди як могли пристосовували до життя.

У хід йшли будь-які елементи для різних цілей: одяг для дітей від мала до велика, всілякі сукні та костюми.

Через деякий час, вже в кінці шістдесятих, дизайнери модних будинків придивилися до незвичайного стилю в одязі, який все частіше з’являвся з екранів телевізорів: у цей час молодь протестувала проти війни, молоді люди, як і на початку п’ятдесятих, почали перешивати військову форму, перетворюючи її в звичайний одяг. Тим самим вони показували свою огиду до будь-яких військових дій, закликали до миру.

Милитари−2019: стоит ли носить - Стиль жизни - Пальто прямого крою витягне вас і змусить розправити плечиФото: pixabay.com/ru

Дизайнери порахували це рішення вельми оригінальним і почали творити, додаючи в свої колекції спочатку потроху, а вже потім повністю воєнізовані елементи одягу.

Жіночі образи

Якщо ви запитайте кого-небудь із знайомих, яким вони уявляють собі будь-який предмет у цьому стилі, вам, швидше за все, назвуть жакет з гусарській атрибутикою. Однак не одними еполетами єдині! Розрізняють такі напрями, як офіцерська форма, комплекти камуфляжного забарвлення і «гусарські» речі.

«Камуфляж»

Найголовніше в сорочках і штанях цього підстилю — вільний крій в поєднанні з кольором хакі. Сюди підходять светри, різна взуття з важкої підошвою і рюкзаки.

Якщо ви ніяк не можете піти від жіночного образу, придбайте вільне плаття «захисної» забарвлення або легку білу сорочку, яку можна заправити штани.

Форма

Сюди входять всі речі з погонами. Дуже елегантно виглядають довгі пальто з прямими краями, високим коміром і залізними ґудзиками — такий покрій витягне вашу фігуру, крім того, змусить вас випрямити спину і йти особі з високо піднятою головою.

Доповнять такий спосіб кашкет і високі шкіряні чоботи.

«Гусар»

Найпопулярніший підвид мілітарі. Тут представлені різноманітні мундири з золотими погонами, еполетами або просто розшиті золотими або срібними нитками. Такий спосіб підійде тільки дуже сміливу дівчину — не кожна зважиться на такий експеримент.

Милитари−2019: стоит ли носить - Стиль жизни - Для офісу цілком можна підібрати менш помітний мілітарі-комплектФото: pixabay.com/ru

Можна використовувати елементи мілітарі в повсякденних образах

Не думайте, що мілітарі підходить винятково для походу в нічний клуб, базовий гардероб готовий трохи посунутися і поступитися місцем додаткових деталей. Сувора блузка, пряма спідниця з металевими елементами — офісний варіант мілітарі-стилю.

Якщо у вас в шафі вже давно висить проста шкіряна куртка, яку можна носити, але вона набридла, просто пришийте до неї погони — побачите, як вона «заграє».

Найголовніше, не потрібно повністю одягатися в форму, суть зовсім не в цьому. Використовуйте або жакет, чи камуфляжні штани, але ні в якому разі не поєднуйте ці підстилі разом.