Маноло Бланік: 5 несподіваних фактів про дизайнера — Стиль життя —

0Маноло Бланик: 5 неожиданных фактов о дизайнере - Стиль жизни - Маноло БланикФото: Legion-media.ru

Маноло Бланік — кавалер ордена Британської імперії і улюблений взуттьовик Мадонни і Сари Джесіки Паркер придумує дизайн туфель вже майже півстоліття. Причому всі ескізи маестро малює сам і навіть самостійно перевіряє кожну готову пару, обрізаючи при необхідності стирчать нитки.

1. Бланік той ще ексцентрик. Наприклад, в Мілані він зупиняється тільки в кімнаті 212 готелю Four Seasons, а в Нью-Йорку селиться строго на десятому поверсі. І завжди приймає ванну мінімум три рази в день.

2. Маноло живе в англійському місті Бат в старому маєтку. По всьому дому, навіть в туалеті, коштує тридцять тисяч черевик. Єдині кімнати без взуття — спальня і вітальня.

Маноло Бланик: 5 неожиданных фактов о дизайнере - Стиль жизни - Взуття — головна пристрасть МанолоФото: Instagram.com/manoloblahnikru

3. Першим його зоряним клієнтом стала дружина Міка Джаггера Б’янка. У підсумку дизайнер так близько подружився з зірками, що став хрещеним батьком дочки Нефрит.

4. Дитиною Маноло придумував взуття для собак, кішок і пташок стрічок, мережива і фольги від сигаретних блоків. Причому примудрявся навіть надіти на них свої твори.

5. Бланік — знавець скульптури. Будова стоп більшої частини статуй він вивчив так добре, що з легкістю розрізнить роботи скульпторів, лише поглянувши на пальці ніг їх творінь.