Легка 3-хвилинне тренування для розслаблення шиї і плечей на сидячій роботі

Легкая 3-минутная тренировка для расслабления шеи и плеч на сидячей работе

Більшість сучасних людей змушені виконувати сидячу роботу, шкідливість яких для здоров’я науково доведена вченими зі всього світу. Одне з згубних наслідків постійного сидіння за комп’ютером — це болі в напружених м’язах шиї і плечей. Іноді вони стають настільки сильними, що доводиться застосовувати болезаспокійливі таблетки, проте це вирішує проблему лише на короткий відрізок часу. Якщо хочете повернути колишню рухливість і силу суглобам і м’язам шиї і плечей, виконуйте цей нескладний комплекс вправ, розроблений доктором-хиропрактором Маршаллом Бронштейном для людей, що працюють в офісі.

3-хвилинне тренування для усунення болю в шиї і плечах:

1. Круги плечима

Підніміть плечі і відведіть їх назад. Повторіть 10 разів, а потім виконайте стільки ж повторів вперед.

2. Долоні вгору

Розведіть прямі руки в сторони. Повертайте плечі вперед і назад так, щоб долоні дивилися в стелю. Повторіть 10 разів.

3. Опудало

Розведіть руки в сторони так, щоб утворилася пряма лінія від ліктя до ліктя. Передпліччя опущені вниз — ви повинні нагадувати опудало. Почніть піднімати і опускати передпліччя, не змінюючи положення ліктів. Виконайте 10 повторів.

4. Розтяжка шиї

Опустіть підборіддя до грудей. Взявшись рукою за голову, тягніть шию, поки не відчуєте напружені ділянки, опрацюйте їх. Не робіть різких рухів!

5. Скручування без ніг

З’єднайте пальці рук на потилиці, ніби збираєтеся робити скручування. Звівши лікті разом, зробіть нахил вперед, а потім, розвівши їх в сторони, виконайте прогин у спині назад.

  • Читайте також: 7 лайфхаков для позбавлення від болю в шиї