Креативні методи використання насіння чіа з користю для здоров’я

Креативные методы использования семян чиа с пользой для здоровья

Чіа-пудинг вже завоював серця багатьох, але що можна зробити з цими насінням? Ми знайшли відповідь на це питання на Wellnessmama.

Замочувати

Креативные методы использования семян чиа с пользой для здоровья

Якщо ви хочете використовувати ці насіння в інших стравах, їх потрібно замочувати у воді. Оскільки вони є гідрофільними, насіння поглинають воду в організмі, якщо вони не просочені або не додані в рідину, то після їх вживання вам краще пити більше води. Цей варіант для тих, хто хоче просто поглинати насіння в якості вітамінів по чайній ложці в день.

Перетворіть в порошок

Інший спосіб використовувати їх в рецептах — розмелювати їх в дрібний порошок. Це особливо корисно, коли ви додаєте їх в якості згущувача чи хочете отримати переваги без зміни текстури їжі. Організму легше буде поглинати насіння чіа, коли вони знищені.

Замінювати яйця

Креативные методы использования семян чиа с пользой для здоровья

Якщо з якихось причин ви не хочете або не можете вживати яйця, то є чудовий вихід. Щоб замінити яйце : використовуйте 1 столову ложку дрібно подрібненого насіння чіа (дробіть їх у блендері, кухонному комбайні або кавомолці) і 3 столових ложки води на яйце в рецепті.

Замість згущувача

Якщо для рецептів вам потрібен крохмаль або інші агенти, то краще всього використовуйте чіа. Це і корисно і відмінно виконує роботу по загущення.

Проростити

Креативные методы использования семян чиа с пользой для здоровья

Просто покладіть трохи насіння чіа у воду, а потім злийте воду і залиште в банку пару днів. Кожні 12 годин промивайте водою і міняйте воду. Через день або два у вас буде трохи паростків чіа. Хіба не перелітний добавка до салатів?

Паніровка

Зробити здорову і корисну для панірування риби або птиці. Змішані з мигдальною борошном і часниковим порошком, або навіть самі по собі, чіа роблять відмінну для панірування риби або курки. Вони добре підсмажуються і створюють горіховий аромат і хрустку текстуру.

На одному пудингу не закінчується застосування чіа. Тепер ви це знаєте.

Читайте також Несподівані продукти, які повільно губить ваше здоров’я