Кращі кінообрази: як їх повторити в звичайному житті — Стиль життя —

0Лучшие кинообразы: как их повторить в обычной жизни - Стиль жизни - Керрі Бредшоу стала іконою стиляФото: кадр із серіалу «Секс у великому місті»

Керрі Бредшоу («Секс у великому місті», Sex and the City, 1998-2004)

Без сумнівів, стилем Керрі захоплювалися і захоплюється не одне покоління глядачок серіалу. І справді: дівчина живе в самому серці Нью-Йорка, одягається в кращих бутіках, веде досить богемний спосіб життя. Відмінна риса Керрі — здатність змінюватися і експериментувати, що є основоположним чинником стильного образу. Найбільш часті гості в її гардеробі — різні спідниці і сукні, адже силует Бредшоу дуже жіночний і витончений.

Лучшие кинообразы: как их повторить в обычной жизни - Стиль жизни - Образи Керрі Бредшоу часто доповнюють сміливі аксессуарыФото: кадр із серіалу «Секс у великому місті»

Звичайно ж, головні убори, популярні в кінці дев’яностих-початку нульових, — кепі і капелюшки. Якщо зважитеся повторити один з образів Бредшоу, не забудьте про взуття на підборах, без неї всі зусилля зійдуть нанівець.

Амелі Пулен («Амелі», Le Fabuleux destin d Amélie Poulain, 2001)

Лучшие кинообразы: как их повторить в обычной жизни - Стиль жизни - Амелі Пулен втілила на екрані стиль ретроФото: кадр з фільму «Амелі»

Чарівна дівчина Амелі Жана П’єра-Дружині відразу ж після виходу фільму Жана П’єра-Дружині мимоволі стала символом моди на кілька років вперед. Актриса Одрі Тоту зайняла почесне місце однієї з головних француженок свого часу. Не можна сказати, що героїня Тоту пильно стежить за модними тенденціями, вона, швидше, мрійник. Тим не менше цей стиль ретро робить її тієї найколоритнішою француженкою. Для того, щоб наблизитися до стилю Амелі, пошукайте вузькі сукні, можливо, довгі спідниці, і не забудьте оксамитовий піджак. Взуття вибирайте на низькій підошві.

Клеопатра («Клеопатра», Cleopatra, 1963)

Лучшие кинообразы: как их повторить в обычной жизни - Стиль жизни - Стрілки Клеопатри стали легендарнымиФото: кадр з фільму «Клеопатра»

Ви, напевно, знаєте, що в Книзі рекордів Гіннеса цей фільм відзначений за найбільшу кількість образів головної героїні. Не варто і згадувати, в яку суму обійшлися розробка і пошиття костюмів. У США стиль давньоєгипетської володарки став дуже популярним і, головне, не дуже витратним. Все, що вам знадобиться, — чорна підводка для очей і трохи вправності.

Героїня Мерилін Монро («Сверблячка сьомого року», The Seven Year Itch, 1955)

Лучшие кинообразы: как их повторить в обычной жизни - Стиль жизни - Найвідоміший образ МонроФото: кадр з фільму «Сверблячка сьомого року»

Один з найвідоміших… мабуть, найвідоміший жіночий кінообраз — Мерилін Монро на вентиляційній шахті розвивається спідницею. Це той випадок, коли сукню разом з актрисою стало легендарним. Вже скільки жінок по всьому світу, намагалися і намагаються повторити цей образ. Спробуйте і ви. Вам знадобиться червона помада по вашому кольоротипу, легке світле плаття і грайливі платинові кучері. Готово!