Кращі і гірші продукти в моменти головних болів

Лучшие и худшие продукты в моменты головных болей

Якщо у вас болить голова, крім медикаментів, придивіться ще й до того, що ви їсте. Є продукти, які тільки посилюють біль, а є ті, які допомагають впоратися з нею. Саме такий список пропонує Greatist, а ми ділимося нею з вами.

Найгірша їжа під час мігрені

Лучшие и худшие продукты в моменты головных болей

Алкоголь

Так, це, звичайно, не їжа, але все ж це дуже поганий варіант випивати, якщо у вас болить голова. Можливо саме алкоголь і є причиною ваших мігрені. Деякі люди страждають від головного болю від одного випитого коктейлю. Просто простежте за тим, коли починається біль, слідкуйте за випитим дозами.

Багато кави

Лучшие и худшие продукты в моменты головных болей

Якщо ви п’єте багато кави в день, то, швидше за все, це може викликати у вас головний біль. Зменшіть свою дозу. Щоб уникнути головних болів, експерти рекомендують обмежити споживання до 400-500 мг (до 4 чашок). Однак пам’ятайте, що, якщо ви зовсім перестанете пити каву, то головні болі можуть з’явитися.

Шоколад

Деякі дослідження показують, що саме шоколад може викликати головні болі. Однак це, досить, спірні дослідження. Поки що все індивідуально. Схоже, що фенілетиламін і тираминовые амінокислоти, виявлені в шоколаді, можуть викликати мігрень.

Підсолоджувачі

Лучшие и худшие продукты в моменты головных болей

Можливо, це не кава викликає головний біль, а замінник цукру, який ви кладете в напій. Дослідження показують, що штучні підсолоджувачі, особливо супер-популярний аспартам, можуть збільшити ризик головних болів.

Цитруси

В одному з досліджень було виявлено, що 11% страждають мігренню повідомили про появу симптомів після прийому цитрусових. Однак, знову ж таки, як і з шоколадом, все дуже індивідуально. Потрібно стежити за своїм самопочуттям після вживання грейпфрута або апельсина.

Оброблене м’ясо

Лучшие и худшие продукты в моменты головных болей

Це стосується таких продуктів, як ковбаса, шинка, консерви і тд. Дослідження показують, що звичайні харчові консерванти, виявлені в оброблених харчових продуктах, таких як хот-доги, бургери, можуть викликати мігрень у деяких людей.

Краща їжа під час головних болів

Лучшие и худшие продукты в моменты головных болей

Вода

І це теж не їжа. Але вона може стати справжнім спасениям під час мігрені і вам, можливо, навіть не доведеться вдаватися до пігулок. Зневоднення є однією з головних причин головних болів в цілому.

Продукти без натрію

Мова йде про зменшення солі в раціоні. Одне дослідження, в якому аналізувався вплив дієти з низьким вмістом натрію, показало, що ймовірність появи головного болю була нижчою при споживанні меншої кількості солі.

Зелень

Лучшие и худшие продукты в моменты головных болей

Листова зелень, така як капуста, шпинат і мангольд, перевантажені вітаміном вітаміну B і фолієвої кислоти. Вони допомагають вам уникнути мігрені. На додаток до високих показників фолієвої кислоти, листові є відмінним джерелом магнію. Саме його відсутність може бути причиною поява головного болю.

Мигдаль

Дослідження показують, що страждають мігренню мають більш низький рівень сироваткового магнію, а мигдаль — один з найбільших (і найсмачніших) джерел для задоволення ваших потреб.

Молоко

Лучшие и худшие продукты в моменты головных болей

Як і магній, два інших основних джерела живлення, кальцій і вітамін D, схоже, відіграють роль у запобіганні головного болю. В одному з досліджень було виявлено, що поєднання добавок кальцію і вітаміну D значно зменшує напади мігрені. Саме таке поєднання є в молоці.

Трохи кави

Дослідження показують, що дуже невелика кількість кофеїну може бути корисним. Вживання близько 100 мг кофеїну в день (кількість в маленькій чашці кави) може полегшити головний біль.

Ось тепер ви знаєте, які продукти варто вживати, а від яких відмовитися, якщо мучить мігрень.

Читайте також 7 рецептів кави, якими можна поліпшити ранок