Кращі друзі дівчат: вибираємо дорогоцінний камінь за своїм типом — Стиль життя —

0Лучшие друзья девушек: выбираем драгоценный камень по своему типу - Стиль жизни - Кожному кольоротипу — своє украшениеФото: pixabay.com/ru

Дивно, але мало хто знає, що прикраси, як і одяг, потрібно ретельно підбирати під свій тип зовнішності. Те ж стосується і макіяжу. Важливо визначити, які кольори найбільш виграшно виглядають на вас, і вже від цього відштовхуватися при виборі прикрас.

У кожної дівчини своя певна гама. Напевно ви чули про поділ на кольоротипи за порами року: зима, весна, літо, осінь.

Від вашого типу буде залежати палітра кольорів. Якщо у вас не виходить визначити свій кольоротип, ми з задоволенням вам допоможемо.

Лучшие друзья девушек: выбираем драгоценный камень по своему типу - Стиль жизни - Дівчина-«зима» яскрава сама по себеФото: pixabay.com/ru

«Зима»

Ці жінки дуже яскраві: темне волосся, бліда шкіра, темні, а часом і світлі, очі. Немов підтверджуючи свою впевненість, вони воліють строгі прямі лінії, проте дівчата молодші часто виділяються з натовпу завдяки бунтарському стилю. Їм чудово підходять безкомпромісні кольору начебто чисто-чорного і сліпуче білого, в той час як дівчину будь-якого іншого кольоротипу ці кольори просто поглинуть. Ваша особливість полягає у контрастах, що позначається і на виборі прикрас. Однозначно, лідер у списку дорогоцінних каменів — діамант. Класика, як ви любите. Якщо душа не лежить до банальностям, зверніть увагу на білий перли. Тільки ниток повинно бути декілька. Не соромтеся.

«Весна»

«Весняні» красуні завжди блондинки. Але не попелясті, а золотисті, з рудуватим відтінком. Рідко коли зустрічаються кароокі представниці цього типу, як правило, їх очі блакитні або зелені. Дівчина-«весна» виглядає дуже тонко і ніжно, що не залишається непоміченим для оточуючих. Якщо вас завжди цікавило, як виглядає «мрія поета», то ми відповіли на ваше питання. Вони ніколи не засмагають сильно, тільки злегка, причому засмага лягає рівним золотистим шаром. Якщо ви ставитеся до цього типу, вам категорично не підуть контрастні кольори — виключно натуральні.

Що стосується прикрас, ваш вибір — корали, бірюза і перли. Пам’ятайте, що прикраса не повинно бути занадто масивним, відмінно підійдуть тонкі нитки перлів кремового відтінку і тоненькі ланцюжка з витонченим кулоном.

Лучшие друзья девушек: выбираем драгоценный камень по своему типу - Стиль жизни - Річним красуням абсолютно не йдуть «кислотні» оттенкиФото: pixabay.com/ru

«Літо»

Жінка-«літо» — справжня русява красуня. Не допускається ніякої рыжинки у волоссі. Відтінок може варіюватися від світлого до темно-русявого. Зазвичай простежується сизий відлив.

Прозора рожева шкіра відрізняє цих жінок від весняного типу, яким властивий оливковий відтінок. Ви ніколи не зустрінете жінку-«літо» з темними очима. Виключно блакитні і сірі очі будь-яких відтінків.

Як не дивно, цього кольоротипу категорично не йдуть яскраві кольори, які ми звикли асоціювати з теплом. Особливо дивно на цих дівчат виглядають «кислотні» кольори, тому, пізнавши себе в описі, перейдіть на пастельні тони.

Як і «зими», вам відмінно підходять діаманти. Вони витончені і виглядають благородно — як раз те, що вам потрібно, щоб підкреслити свою м’якість. Можете поекспериментувати з блакитним агатом, перлами і аквамарином. Чому б і ні? З металів вибирайте або срібло, або біле золото.

Лучшие друзья девушек: выбираем драгоценный камень по своему типу - Стиль жизни - Весняним дівчатам варто придивитися до витонченим украшениямФото: pixabay.com/ru

«Осінь»

Останній наш тип — «осінь». Цим жінкам не обійтися без мідних відтінків в одязі і макіяжі, крім того, їх волосся завжди «вогненні» — під стати сезону. Рекомендовані кольори завжди теплі. Як ви розумієте, холод діамантів і блакитна безодня бірюзи категорично не підходить цим теплим істотам — а тому, «осіннім» дівчатам варто звернути увагу на бурштин, топаз і агат.

Лучшие друзья девушек: выбираем драгоценный камень по своему типу - Стиль жизни - Осіннього типу слід підбирати одяг та прикраси в мідних тонахфото: pixabay.com/ru