Корисні звички для тих, хто стежить за своїм харчуванням

Полезные привычки для тех, кто следит за своим питанием

Якщо ваша мета – скинути зайву вагу і спалити жир, то одного тільки перейти на здорову їжу буде недостатньо. Причина в тому, що цільні або необроблені продукти – це добре, але це зовсім не означає, що в них немає калорій (горіхи – відмінний приклад). Чесно кажучи, єдина їжа, яку ви дійсно можете їсти в необмеженій кількості – це зелені овочі. В іншому вам потрібно звернути увагу на деякі важливі моменти.

Редакція SUPER.UA підготувала декілька корисних порад, які полегшать планування вашого раціону для схуднення.

1. Читайте інформацію на етикетці

Це, безумовно, найголовніше, коли ви їсте магазинні продукти. Ви можете подумати, що раз їжа відноситься до розряду «здорової їжі», то її складові не такі й важливі. Але бувають моменти, коли інформація, вказана на упаковці, відкриває дещо цікаве, наприклад, величезну місткість калорій або наявність консервантів.

Полезные привычки для тех, кто следит за своим питанием

2. Привчіть себе зважувати їжу

Звичайно, всі продукти у вас на кухні вимірювати не потрібно. Але, щоб дійсно отримати гарне уявлення про те, як виглядає ваша правильна порція їжі, її треба зважити. Через деякий час ви зможете визначати приблизний вага продуктів на око, але на початку доведеться користуватися вимірювальними приладами.

Полезные привычки для тех, кто следит за своим питанием

3. Використовуйте свої руки

Якщо ви не впевнені, що вживаєте саме ту кількість їжі, яку вам необхідно, використовуйте для вимірювань свою власну руку. Денна норма білка має бути розміром з вашу плоску долоню, вуглеводи – розміром з кулак, а здорові жири – великий палець (приблизно 1/4 авокадо або 1 столова ложка масла). Зробіть швидку ручну перевірку, щоб переконатися, що ваша їжа поділена на порції правильно.

Полезные привычки для тех, кто следит за своим питанием

4. Контролюйте свої харчові звички

Завантажте на свій телефон одне із спеціальних додатків для контролю споживаних калорій і відстеження продуктів харчування. Пам’ятайте, що ви повинні ретельно записувати все, що їсте протягом дня – тільки так ви зможете дійсно контролювати своє харчування!

Полезные привычки для тех, кто следит за своим питанием

З цими порадами вам буде легше організувати здоровий раціон для швидкого схуднення!

  • Читайте також: 5 кращих фудхаков для зручності на кухні