Корисні та здорові продукти, які несуть шкоди нашій екології

Полезные и здоровые продукты, которые несут урон нашей экологии

У той час як всі вважають, що тільки нездорова їжа приносить шкоди навколишньому середовищу, корисні продукти, на жаль, теж просуваються в цьому напрямку. The Telegraph змінять ваше ставлення до їжі і змусять переглянути список покупок.

1. Авокадо

У Мексиці їх називають «зеленим золотом» і за це скарб вас можуть навіть вбити. Виробництво фруктів зосереджено в штаті Мічоакан, і його велика частина контролюється картелями. Вони встановлюють податок на продаж авокадо і ті, хто відмовляються платити, можуть попрощатися з життям. Тому в Мексиці виникло поняття «кривавий гуакамоле».

2. Мигдаль

Виявляється, ті горіхи, які всі люблять додавати в вівсянку – висушують Каліфорнію. Саме тут виробляється 82 % мигдалю, що призводить до посухи.

Полезные и здоровые продукты, которые несут урон нашей экологии

3. Кешью

В Індії видобувають 60 % кешью і сам процес є трудомістким. Оболонка горіха отруйна, з – за цього багато працівники страждають від кислотних опіків. Також відомо, що обробкою кешью займаються наркомани в трудових таборах, тому з’явилася назва схоже з прізвиськом авокадо – «кривавий кешью».

4. Бургери

Логан Стрэндок, співробітник з питань навколишнього середовища і сталого розвитку в Центрально-європейському університеті, назвав дешеві гамбургери «екологічними вбивцями» через використання кукурудзи та сої для годівлі корів.

Полезные и здоровые продукты, которые несут урон нашей экологии

5. Різдвяний пудинг

Згідно зі звітом уряду, різдвяні пудинги не тільки шкодять вашій фігурі, а й впливають на глобальне потепління.

6. Молочні продукти

За даними Всесвітнього фонду природи, у світі налічується близько 270 мільйонів молочних корів, і всі вони сприяють зміні клімату, оскільки їх гній виробляє викиди парникових газів. В додаток до цього неправильна утилізація гною і добрив погіршує місцеві водні ресурси.

Полезные и здоровые продукты, которые несут урон нашей экологии

7. Соя

Соя у величезних кількостях використовується в якості корму для курей і корів. Для вирощування цього продукту використовують величезні ділянки землі, з-за цього щорічно знищуються ліси Латинської Америки.

Читайте також 5 способів попрощатися з фастфудом назавжди