Корисні рішення, які допоможуть з надмірною пітливістю

Полезные решения, которые помогут с чрезмерной потливостью

Надмірна пітливість – дуже неприємна проблема, яка значно погіршує якість життя. Люди, які зіткнулися з гіпергідрозом, змушені ховати проблемні ділянки свого тіла за громіздкою одягом. На щастя, далеко не завжди пітливість вимагає радикального лікування. У більшості випадків проблему вирішує якісний антиперспірант, який можна придбати в будь-якій аптеці.

Але в деяких випадках обійтися без професійної допомоги неможливо. Ось 4 ефективних способу лікування гіпергідрозу.

Полезные решения, которые помогут с чрезмерной потливостью

1. Іонофорез

Під час цієї процедури вам доведеться занурити проблемні ділянки тіла в посудину з водою на 20-30 хвилин. За допомогою спеціального обладнання через вашу шкіру будуть пропускати струм низької напруги. Наукового обґрунтування, чому цей метод діє, досі немає, хоча його ефективність неодноразово доведена на практиці. Щоб досягти стійких результатів, процедуру потрібно проходити кілька разів на місяць.

2. Ботокс

Зазвичай ботокс використовують для того, щоб позбутися від зморшок, але це не єдина його застосування. Ін’єкції ботулінічного токсину значно зменшують активність потових залоз, тому такий спосіб лікування гіпергідрозу користується величезною популярністю. Зазвичай всього 1 процедура забезпечує кілька років безтурботного життя.

Полезные решения, которые помогут с чрезмерной потливостью

Читайте також: 3 причини і рішення підвищеного потовиділення у жінок

3. Антихолінергічні препарати

Якщо попередні методи не принесли позитивного результату, то ваш лікар порадить вам пройти курс лікування антихолінергічними препаратами. Вони з великою часткою ймовірності позбавлять вас від пітливості, але врахуйте, що цей метод лікування має багато побічних ефектів. У деяких пацієнтів можуть виникнути проблеми із зором і серцево-судинною системою.

4. Хірургія

Хірургічний спосіб лікування гіпергідрозу застосовується лише у складних випадках, коли інші методики не дають жодних результатів. Під час оперативного втручання лікар видаляє або умисно пошкоджує потові залози. Існують і іншого хірургічний метод, під час якого пошкоджуються дрібні нерви, що значно знижує активність залоз.

Полезные решения, которые помогут с чрезмерной потливостью

Якщо ви поки не готові до вищеперелічених методів лікування, то скористайтеся наступними домашніми радами, які поліпшать якість життя.

  • Носіть легкий одяг з натуральних тканин і уникайте фізичних навантажень в жарку погоду.
  • Приймайте душ при першій можливості, використовуючи антибактеріальне мило.
  • Використовуйте спеціальні вкладиші для взуття, які поглинають піт.
  • Відмовтеся від гострої і пряної їжі, а також уникайте занадто гарячих напоїв.

Врахуйте, що з часом неприємні симптоми можуть стати більш вираженими, тому не відкладайте візит до лікаря.

Читайте також: 11 тривожних причин, чому ви потієте вночі