Корисні напої в спеку, які рекомендує Уляна Супрун

Полезные напитки в жару, которые рекомендует Уляна Супрун

У спеку відчуття спраги стає на чолі кута — що б ви не робили, бажання пити не дозволить робити це спокійно і в повну силу. Коли вас охоплює жага, хочеться негайно освіжитися прохолодним морозивом або напоєм зсередини, і в такому випадку навіть кондиціонер не врятує.

Відома руйнівниця міфів і виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я розповіла, як правильно освіжитися в спекотну погоду!

  • Напої для сухої та спекотної погоди

Полезные напитки в жару, которые рекомендует Уляна Супрун

З’їсти морозиво в спеку або на пляжі, і тим самим охолодити тіло зсередини — міф, адже від холоду порції морозива недостатньо для всього організму. І навіть ту невелику кількість прохолоди скоро перетвориться в тепло, адже жирна їжа — це енергія, а енергія, відповідно — тепло. Холодна вода або напій з льодом охолодять ваші рецептори в роті і вгамують спрагу, але ніяк не подіють зсередини.

Полезные напитки в жару, которые рекомендует Уляна Супрун

Насправді, прохолода вашому шлунку не потрібна, а ось шкірі — в першу чергу! Процес теплообміну організму полягає в потовиділенні, а холодна вода його зменшує. Випивши чашку чаю, ви спровокуєте виділення поту, який буде швидко випаровуватися і давати вам відчуття прохолоди. Такий метод підійде, якщо ви одягнені легко і на вулиці сухо, це дасть поту можливість швидко випаровуватися з вашої шкіри.

  • Напої для вологою, безвітряної та спекотної погоди

Полезные напитки в жару, которые рекомендует Уляна Супрун

Якщо погода на вулиці не передбачає зовсім легкого одягу або вологість повітря дуже висока, піт не буде швидко випаровуватися. В такі дні пані Супрун рекомендує пити прохолодну (не холодну) воду. Цей метод охолодження також показаний тим, хто мало потіє в силу особливостей свого організму.

Пам’ятайте, що в спеку з організму з потім іде до 1 літра води на добу! Завжди носіть з собою пляшку з водою, і, коли з’являється можливість — заварюйте собі чашку зеленого чаю, бажано без цукру. Від солодких напоїв краще взагалі відмовитися, так як вони посилюють спрагу і приносять організму «порожні» калорії.

  • Читайте також: 14 несподіваних причин зневоднення організму