Корисні ідеї сніданків на кожен день

Полезные идеи завтраков на каждый день

Сніданки повинні не просто бути кожен день, вони повинні радувати вас і наповнювати енергією. Часом так набридає те, що ти їси день у день. Саме тому ми підготували ідеї, які допоможуть зробити перший прийом їжі більш різноманітним.

Кокосовий чіа-пудинг

Полезные идеи завтраков на каждый день

Він має солодку, шовковисту текстуру завдяки грецького йогурту і кокосовому молока. Він займає всього 5 хвилин приготування і може зберігатися в холодильнику з ночі. Рецепт можна легко подвоїти або потроїти, якщо вам потрібно заготовити сніданки на тиждень або для всієї родини. Це також хороша основа, в яку можна додавати горіхи, фрукти, ягоди і гранолу.

Вівсянка з корицею і фініками

Полезные идеи завтраков на каждый день

Зваріть вівсянку з вечора і поставте в холодильник. З ранку присипте її корицею, а також нарізаними фініками. Це простий і ситне блюдо дуже добре підійде для сніданку.

Чорничний бар

Полезные идеи завтраков на каждый день

Вірте чи ні, але є, дійсно, здорові батончики, які можна зробити дуже швидко. Вони складаються з чорниці, вівсянки і йогурту. У них багато антиоксидантів. Такий сніданок прекрасний для тих, хто постійно запізнюється. Просто приготуйте батончики з вечора.

Барвиста тарілка

Полезные идеи завтраков на каждый день

Це мікс з білкових продуктів і клітковини. Тут можуть бути яйця, сочевиця, томати, авокадо, буряк, морква і будь-яка зелень. Насправді така тарілка може бути різною. Дуже важливо, щоб на ній були інгредієнти якомога різноманітніше за своїми якостями і складу.

Листковий йогурт

Полезные идеи завтраков на каждый день

Виберіть за основу будь-який звичайний йогурт і додайте булгур або сочевицю, овочі або фрукти. Можна додати вівсяні пластівці або насіння льону. Експериментуйте з комбінаціями кожен день і вам не набридне ваш сніданок.

Ось такі ідеї допоможуть зробити звичайний повсякденний сніданок чимось особливим. Головне — не бійтеся пробувати нове.

  • Читайте також: 5 звичних продуктів, які не варто їсти на сніданок