Корисне нове обладнання, яке захистить вас від комарів та інших комах

Полезное новое устройство, которое защитит вас от комаров и других насекомых

Розпал літа – це ідеальний час для походів і пікніків, але задоволення від відпочинку на природі можуть затьмарити докучливі комарі та інші комахи. Так, існує величезна кількість спреїв від цих маленьких шкідників, але їх ефективність і безпека викликає багато питань.

Лайфхакеру вдалося знайти досить цікавий носиться гаджет, який дійсно рятує від нашестя комах.

Walk with Bandito . . . . . #guardening #bandito #indiegogo #mosquitorepellent #adventuregear #campinggear #hikinggear #fishinggear #festivalgear #campvibes

A post shared by Guarden (@guardening) on Jul 17, 2018 at 12:39pm PDT

Зовні браслет Bandito нагадує звичайні розумні годинник, хоча головним його достоїнством є аж ніяк не дизайн. Усередині гаджета заховані одразу 2 системи захисту від комарів. По-перше, відразу ж після включення пристрій починає виділяти запах, який відлякує комах, а по-друге, Bandito видає потужний ультразвук.

Гаджет цілком безпечний для людей, оскільки для відлякування комах використовуються натуральні ароматичні масла лемонграсу, перцевої м’яти і цітронелли. Що стосується ультразвуку, то людське тіло ніяк не реагує на таку частоту.

Stylish and effective — The Bandito is your perfect hiking companion! . . . . . #guardening #bandito #indiegogo #mosquitorepellent #adventuregear #campinggear #hikinggear #fishinggear #festivalgear #campvibes

A post shared by Guarden (@guardening) on Jul 14, 2018 at 12:37pm PDT

Bandito працює від змінної батареї, заряду якої вистачає на 500 годин використання. Такий автономності цілком достатньо, щоб пережити сезон активності комах. Також користувачеві доведеться регулярно міняти ароматичні капсули. В комплект заправки входить 12 таких капсул. Цього вистачить на сезон, навіть при щоденному використанні.

Варто Bandito близько 30 доларів. Цікаво, що частина ваших грошей піде не в кишеню виробнику, а у фонд боротьби з малярією в Африці. Купивши цей гаджет, ви внесете свій внесок у боротьбу з цією небезпечною хворобою.

Читайте також 14 фактів про хворобу Лайма, які важливо знати в сезон кліщів