Капелюх взимку: як поєднувати з шубою і пуховиком — Стиль життя —

0Шляпа зимой: как сочетать с шубой и пуховиком - Стиль жизни - Капелюх взимку: як поєднувати з шубою і пуховикомФото: pixabay.com/ru

З настанням зими багато дівчат задаються питанням, як підібрати капелюх до пуховика або шубі. Навіть маститим дизайнерам буває непросто відповісти на це питання однозначно, тому дівчатам доводиться вибирати на свій страх і ризик. Ми пропонуємо вам кілька безпрограшних варіантів поєднань верхнього одягу з капелюхом. Ви точно не залишитеся непоміченою.

Як вибрати капелюх

Почнемо, мабуть, з основного правила — поєднання предметів гардероба між собою в першу чергу за кольором. Потрібно запам’ятати, що теплі кольори вкрай важко «уживаються» з холодними відтінками, краще взагалі уникати такого контрасту в одязі. Вибирайте капелюх в тон шубі або пуховики, щоб вас не звинуватили у відсутності смаку.

Шляпа зимой: как сочетать с шубой и пуховиком - Стиль жизни - Шапка і шуба тільки в тому випадку поєднуються добре, якщо їх фактура близкаФото: pixabay.com/ru

Важливий фактор при виборі та купівлі капелюхи — це поєднання з формою обличчя. Тут вже вам доведеться відштовхуватися від власних особливостей. Не поспішайте хапати першого-ліпшого на очі капелюха, приміряйте кілька варіантів, можете взяти з собою подругу або маму, запитайте їх думку.

Ще одне правило: вибираючи капелюх, оцініть фасон шуби. Чим складніше пошиття, тим простіше має бути сама капелюх. Це ж правило діє навпаки — якщо у вашому гардеробі шуби і пуховики представлені досить простими і простими моделями, вибирайте більш вигадливу капелюх, щоб створити неповторний образ.

Четверте правило: поєднувати матеріали. Подивіться, з чого зшитий ваша шуба. Наприклад, якщо шуба з шиншили, пошукайте шапку з того ж звірка. Можливо, це не найоригінальніше пропозицію, але, прислухавшись, ви можете бути впевнені, що модний провал вам точно не загрожує, так як цей спосіб перевірений часом. Добре, якщо шапка до вашої шубі буде трохи темніше самої шуби.

Шляпа зимой: как сочетать с шубой и пуховиком - Стиль жизни - Завжди приміряйте річ перед покупкойФото: pixabay.com/ru

Для любительок експериментів і оригінальності ми можемо запропонувати вибирати капелюшок зовсім іншого кольору. Але, знову ж таки, жодних поєднань теплого з холодним. Звичайно, ви можете приміряти червону капелюх з чорною шубою, ніхто не може дати гарантію, що вони не будуть поєднуватися. У будь-якому випадку, завжди приміряйте річ перед покупкою.

Капелюх і шуба тільки в тому випадку поєднуються добре, якщо їх фактура близька. Довжина хутра і колір повинні приблизно збігатися, але можливі невеликі відступи. Враховуйте цей момент при виборі.

Класичним варіантом буде поєднання чорного і білого, наприклад, чорна шуба і білий капелюх. Можна і навпаки.

Шляпа зимой: как сочетать с шубой и пуховиком - Стиль жизни - Використовуйте класичні цветаФото: pixabay.com/ru

Пам’ятайте, що ваш колір волосся також важливий при покупці. Багато воліють відтінки речей, близькі до волосся, проте це виглядає не дуже красиво, тому що шуба буде виглядати продовженням ваших волосся.