Как не заболеть под кондиционером

Как не заболеть под кондиционером

Спекотними літніми днями практично у всіх громадських місцях включаються кондиціонери, так і вдома, на роботі, в машині кондиціонер допомагає охолодити задушливе повітря.

Як не захворіти під кондиціонером? Для цього важливо застосувати кілька рекомендацій.

Оцініть ризики

Холодне повітря сам по собі не є ризиком, а шкодить нам контраст температур. Щоб різкого перепаду між вуличного і домашнього (офісної) температурою повітря не було, різниця повинна складати всього 7 градусів.

Как не заболеть под кондиционером

Повітряні потоки

Створювані кондиціонером потоки прохолодного повітря можуть нашкодити. Тому в машині варто направити кондиціонер в бік лобового скла, а в приміщеннях досить не відчувати на собі рух повітря.

Швидка допомога

Якщо все ж у м’язах присутній дискомфортне відчуття, встаньте під гарячий душ, а потім розітріть постраждалу частину розігріваючою маззю. Так ви зможете запобігти запалення і хвороба.

Как не заболеть под кондиционером

Використовуйте аксесуари

Легка шаль або бавовняний шарф – незамінна річ в літню спеку. На сонці він захистить шкіру від обгорання, а в приміщенні – врятує від холодного повітря. Також і в транспорті, особливо при тривалих переїздах, шарф врятує від переохолодження.

Попереднє охолодження

Перед тим, як лягти спати, увімкніть кондиціонер і охолодіть кімнату, вийшовши з неї або загорнувшись у ковдру. Потім вимкніть кондиціонер, а вночі температура повітря потихеньку повернеться в колишній стан.

Читайте також 6 лайфхаков, як зробити квартиру прохолодніше без кондиціонера