Каблук під модний «лук»: тренди−2019 — Стиль життя —

0Каблук под модный «лук»: тренды−2019 - Стиль жизни - що будемо носити в цьому році?Фото: pixabay.com/ru

Красива взуття в бутиках просто заворожує: такий величезний вибір моделей на високому, низькому каблуці різних форм. Неможливо пройти повз. Від правильно підібраного взуття залежить не тільки образ в цілому, але й здоров’я ваших ніг. Дизайнери на тижнях мод демонструють все буйство фантазії, а ми, в свою чергу, відібрали найбільш актуальні підбори цього року.

Конусний каблук

Його ще називають «клинець». Вся справа в його формі: підстава широке, а інша частина поступово звужується до низу. Нехай це і не нове слово в фешн-індустрії, але цього каблуку все ще віддає перевагу безліч модниць. Радимо і вам придивитися до нього.

Перевага цього каблука в тому, що він підходить практично під будь-який спосіб, крім, напевно, вечірнього виходу з друзями в клуб.

Вдень ви можете надягати таку взуття під брюки прямого крою, що ідеально підходять для офісу, спідниці і строгі сукні. Прямі ліній візуально витягнуть фігуру, зроблять ноги довші, а каблук створить привабливий підйом.

Каблук под модный «лук»: тренды−2019 - Стиль жизни - квадратний каблук ідеальний для холодного сезонаФото: pixabay.com/ru

Квадратний каблук

Цей каблук може здатися вам вже застарілим, але ні, він до цих пір в тренді. Він може бути як високим, так і низьким. Він буде зручний і для зимового взуття, коли на вулиці дуже слизько для шпильки, і влітку, коли хочеться йти швидше і при цьому не впасти — ідеальний варіант на кожен день.

У 2019 році вам знадобиться хоча б одна пара на такому стійкому каблуці, щоб бути готовою до будь-якої ситуації.

Низький каблук

Низький каблук−2019 може бути будь-якої форми, головна умова — він повинен бути стійким. Якщо брати самі-самі популярні форми — квадратна і злегка закруглена.

Деякі вважають, що низький каблук — доля чоловіків, однак сьогодні жінки все частіше відмовляються від високих каблуків зі шпильками заради комфорту. Тому дизайнери намагаються як можуть урізноманітнити форми і висоту, намагаючись досягти балансу між красою і зручністю.

Такий каблук підійде і до образу з джинсами, і прямими брюками.

Каблук под модный «лук»: тренды−2019 - Стиль жизни - ковбойський каблук підійде сміливим дівчатам, готовим на экспериментыФото: pixabay.com/ru

Шпилька

Перше, що приходить в голову не тільки абсолютній більшості чоловіків, але і жінок, при згадці каблука — елегантна шпилька. Дійсно, шпилька кардинально змінює ходу і згладжує деякі недоліки фігури, однак взуття на шпильці дуже незручна і навіть шкідлива для ніг, тому не варто зловживати носіння такого взуття, хоч вона і є одним з фаворитів цього року.

Круглий каблук

Незвичайний вибір, але останнім часом набирає все більшу популярність. Плюс його в тому, що він стійкий, навіть якщо вище 7 див. В основному, круглий каблук популярний на зимовому взутті, коли стійкість особливо потрібна.

Ковбойський каблук

Рішення для неординарних особистостей. Вже кілька років взуття в подібному стилі намагається пробитися в тренди, і ось в 2019 році їй це вдалося. Але будьте обережні: така взуття самодостатня, тому не робіть інших яскравих акцентів в образі.

У ковбойського каблука досить цікава форма: задній частині є невеликий скіс. Сам каблук досить великий і масивний, що робить його стійким. Зазвичай взуття являє собою або чоботи, або напівчоботи, як бачите, в літню спеку вам буде некомфортно в такій взуття, тому залиште її на майбутню теплу осінь.

Каблук под модный «лук»: тренды−2019 - Стиль жизни - вибирайте взуття в залежності від сезонаФото: pixabay.com/ru

В цілому, каблук повинен підбиратися, виходячи з планованого образу і сезону.