Який спорт варто вибрати в 35, 45 і 55 років

Какой спорт стоит выбрать в 35, 45 и 55 лет

Незважаючи на велике бажання схуднути і знову привести себе у форму, не кожному це вдається. Потрібно враховувати безліч факторів, у тому числі вік і те, як він впливає на організм. Приміром, у 35 років будуть корисними одні тренування, у 45 років – інші, а в 55 років жінка повинна подумати про чергову зміну плану тренування. Що ж буде корисним в цьому віці? Давайте розберемося.

35 років: уповільнення метаболізму

Какой спорт стоит выбрать в 35, 45 и 55 лет

У цьому віці жінка розуміє, що в її організмі відбуваються кардинальні зміни: обмін вже не такий швидкий, як раніше, у неї з’являється інсулінорезистентність, жир починає накопичуватися в черевній області і на спині. Повніти жінки також можуть стегнах, сідницях і грудях, але найбільше їх турбує жир на животі, так як від нього важче позбутися.

Фітнес для вас

Перед тим, як розповісти про те, яка тренування підійде вашому віку, потрібно зауважити, що схуднення і хороше самопочуття залежить також від раціону. Тому вам потрібно його переглянути: відмовитися від цукру і жирної їжі, пити більше води. З роками жінки починають швидше втрачати м’язову масу (яка необхідна для спалювання жиру), тому не варто зосереджуватися на кардіотренуваня за.

Краще зверніть увагу на силову. Збільште, фізичну активність: почніть більше ходити, привчіть себе до 15 тис. кроків у день. Для початку варто накачати м’язи тазового дна, потім поступово збільшити навантаження, щоб зробити тіло більш сильним і міцним.

45 років: дефіцит гормонів щитовидної залози

Какой спорт стоит выбрать в 35, 45 и 55 лет

Якщо у 35 років ви ще могли собі дозволити солодке, то в цьому віці краще повністю виключити його зі свого раціону. Обмін речовин продовжує сповільнюватися, знижується рівень статевих гормонів. Проблеми з щитовидною залозою також погіршують ситуацію і призводять до набору ваги.

Фітнес для вас

Для початку варто відмовитися від жорстких дієт, які не тільки псують вам нерви, але і не приносять результату. Включіть в розпорядок дня силовий тренінг, а також активно рухайтеся протягом півгодини щодня. Таким чином ви прискорите метаболізм і зможете скинути зайву вагу. Фахівці з фітнесу радять робити вправи з масажним ролером, накачати м’язи кора, робити розтяжку, щоб розвинути гнучкість тіла, приділити увагу м’язам спини і стегон. Як і у варіанті для 35 років, вам потрібно щодня робити 15 тис. кроків у день.

55 років і вище: зменшення м’язової маси

Какой спорт стоит выбрать в 35, 45 и 55 лет

У цьому віці відбуваються глобальні зміни в тілі. Крихкі кістки, зниження маси м’язових волокон, зменшення витривалості і т. д.

Фітнес для вас

Робіть розтяжку, щоб розвинути гнучкість, дихальні вправи – щоб позбутися від стресу, а також допомогти організму відновитися після тренування. Вправи на рівновагу допоможе уникнути падінь, які трапляються часто. Силовий тренінг допоможе вам зміцнити м’язи, позбутися від жорсткості суглобів, підвищити загальну витривалість тіла.

Можете зайнятися пілатесом, аеробікою, але постарайтеся уникати тривалої статики. Також в цьому віці не рекомендують багато бігати, робити стійки на кистях і голові, займатися йогою в групі, адже тренер не зможе врахувати індивідуальні особливості вашого тіла.

Читайте також Чому життя після 30 років стає тільки краще?