Які таблетки допомагають схуднути швидко і без шкоди організму

Какие таблетки помогают похудеть быстро и без вреда организму

У прагненні до стрункості багато вважають, що зможуть скинути зайві кілограми, прийнявши одну чарівну таблетку і не прикладаючи зусилля щодо дотримання дієти і фізичного навантаження.

Але можна скинути зайву вагу, тільки беручи засоби для схуднення?

Взагалі препарати для схуднення є додатковими засобами, що мають свій механізм впливу на зайву вагу. Вони – лише частина комплексу, що включає харчування, спорт. Таблетки діють різними способами – виводять рідину, що спалюють жир, прискорюють обмін речовин. Для того щоб визначитися з препаратом, необхідно вивчити більшість видів та їх вплив.

Какие таблетки помогают похудеть быстро и без вреда организму

Підбір і прийом препаратів для схуднення

 

Необхідно підбирати медикаменти в залежності від причини появи надмірної ваги.

Різке зниження ваги організм людини сприймає як стресову ситуацію, в результаті чого ефект від схуднення складно зберегти надовго, більш того, набір ваги після цього може поновитися з подвоєною силою.

Починаючи прийом препаратів для схуднення, обов’язково треба змінити раціон харчування, виключивши солодощі, борошняне, смажене і жирне, копчене та солоне.

Харчуватися необхідно дрібно, включаючи побільше свіжих фруктів і овочів, нежирного м’яса і риби, морепродуктів з високим вмістом йоду, кисломолочні продукти. Додатково необхідно проводити розвантажувальний день один раз в тиждень.

Обов’язково потрібно ввести в режим фізичні навантаження, починати краще з піших прогулянок або плавання, щоб не навантажувати суглоби, поступово ускладнюючи вправи, вводячи силові навантаження, планку, велосипед і скручування. І природно, комбінуючи з прийомом таблеток.

Види препаратів для схуднення

Категорії препаратів для схуднення визначаються причиною набору ваги. В залежності від виду, препарати бувають:

  • стимулюючі – підвищують витрату енергії, що прискорюють ліпідний обмін під час навантажень;
  • сечогінні та проносні – ефективні для схуднення в короткі терміни, виводять зайву рідину з організму;
  • знижують рівень цукру в крові – показані при цукровому діабеті, дозволяють контролювати баланс глюкози, покращуючи її сприйняття тканинами організму;
  • периферичні – блокують деякі ферменти (наприклад, ліпазу), які беруть участь у розщепленні жирів;
  • прямої дії – за рахунок блокування нейромедіаторів забезпечують відчуття ситості;
  • гормональні – показані при проблемах зі щитовидною залозою, а також зайвій вазі, набраному в результаті гормонального збою
  • психотропні – застосовуються при психологічні причини набору ваги.

Аналоги і недорогі препарати

Препарати для схуднення, як і більшість ліків, мають дорогі і дешеві аналоги. Дешеві аналоги, як правило, мають схожий склад, принцип дії.

Серед недорогих, але ефективних препаратів виділяються:

  • Симвор (сиофор), володіє антиоксидантними і антипролиферативными властивостями;
  • Ксенікал, препарат на основі орлістату, який прискорює розщеплення жирів, що містить при цьому микрокристаллическую целюлози (МКЦ). Не має системного впливу на організм. Аналог – Орсотен;
  • Фуросемід – діуретик, використовується при набряках, гіпертонії, артеріальної гіпертензії. Саме швидке зняття набряків і виведення зайвої рідини – перевага даного препарату.

Какие таблетки помогают похудеть быстро и без вреда организму

Швидке схуднення

Звичайно, різке скидання ваги шкідливий для організму людини, тим більше, що вага не знижується за рахунок спалювання жирів, а за рахунок виведення рідини (Фуросемід, Торасемид). Це створює благодатний грунт для швидкого повернення кілограмів. Для збереження ефекту краще вибрати Орсотен, чинний тільки на травний тракт, Ксенікал, Редуксин, Голдлайн.

Какие таблетки помогают похудеть быстро и без вреда организму

Сильнодіючі засоби

Бажаючи мати стрункою фігурою, багато вдаються до дуже сильних ліків, не призначеним для схуднення, а викликають анорексигенный ефект, пригнічуючи апетит. До таких відносяться Декседрин, Дигоксин. Такі препарати рекомендується застосовувати тільки за призначенням лікаря.

Біологічно активні добавки

Відмінністю цих препаратів є натуральний склад, а дія полягає в стимуляції метаболізму. Індійські засоби складені на основі аюрведи (Медохар Гуггул, Врикшамла) та їх дія не підтверджено клінічно; американські засоби (Green light, Phen375, Skinny Fiber) комплексно діють на організм, впливаючи на різні механізми утворення зайвої ваги, їх перевага – медична сертифікація; тайські і китайські препарати (Цинцзышоу, Гоуцу), як і індійські, мають в основному натуральними компонентами, але ефективність їх також не підтверджена офіційно.

Какие таблетки помогают похудеть быстро и без вреда организму

Безрецептурні засоби

Таблетки, що мають мінімум побічних ефектів і такий самий мінімум показань до застосування, можна купувати без призначення фахівця. До них відносять микрокристаллическую целюлози (МКЦ) і препарати терапії ожиріння (Диетресса).

Також до безрецептурних і практично нешкідливим можна віднести біологічно активні добавки, що складаються повністю з рослинної сировини (Турбослім, екстракт ананаса).

Какие таблетки помогают похудеть быстро и без вреда организму

Природно, найкращий результат здатний принести тільки правильно підібраний у відповідності з причинами зайвої ваги препарат. Не варто проводити на собі експерименти і самостійно призначати собі засіб, краще звернутися до фахівця, і звичайно ж, поєднувати прийом препаратів для схуднення з дієтою і спортом.

При виборі препарату для схуднення рекомендується віддати перевагу рослинним засобам, але все ж таки варто звернутися до дієтолога, щоб не завдати шкоди здоров’ю.

Читайте також 7 експрес-дієт, коли потрібно швидко схуднути