Яка каша краще всього підходить для схуднення

Какая каша лучше всего подходит для похудения

Якщо ви хочете скинути зайві кілограми, то необов’язково сідати на дієти. Достатньо вживати правильні продукти. Одними з яких є каші. Ми розповімо, що краще під час боротьби із зайвою вагою — вівсянка або гречка.

Гречка

Какая каша лучше всего подходит для похудения

Вона вважається збалансованим продуктом. У 100 грамах гречки міститься близько 13 г білка, 57 г вуглеводів і близько 3 г жирів. Ще 14% становить вода, а близько 12% — харчові волокна, що поліпшують травлення. Цю крупу вважають найбагатшою на склад мікро і макроелементів. Так, у гречці містяться: залізо, йод, мідь, цинк, молібден, марганець, кремній, кобальт, хром, фосфор, кальцій, натрій, магній, калій, вітаміни Р, Е, А, РР і велика частина вітамінів групи B. Що стосується схуднення, то ця каша дозволить очистити організм від токсинів і прискорити метаболізм.

Вівсянка

Какая каша лучше всего подходит для похудения

Вибирати потрібно тільки цільнозернове вівсянку, вона містить вітаміни групи В, Е і К, а також багата міддю, залізом, фосфором, цинком, марганецем і калієм. У 100 грамах вівсянки міститься приблизно стільки ж білка, скільки і в гречці, а також трохи більше жирів і вуглеводів — 6 і 65 грамів відповідно. У вівсяній каші більше клітковини, ніж у гречаної. Вівсянка також виводить токсини з організму і нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту.

Висновок

Не потрібно вибирати якусь одну кашу або дотримуватися чисто гречаної або чисто вівсяної дієти. Дуже важливо чергувати ці крупи у своєму раціоні. Адже кожна з них може дати свою користь для організму. Також прискорить процес схуднення.

Читайте також 3 небанальних рецепта ранкової вівсянки з топінгами