Як залишатися у формі в будь-якому віці

Как оставаться в форме в любом возрасте

З віком наше тіло зазнає серйозних змін, але це не означає, що воно стає гірше. Звичайно, кожна вікова група повинна дотримуватися певних правил харчування і виконувати відповідні вправи. Ключем до підтримання гарної форми є знання сильних і слабких сторін свого організму в різному віці.

Ось що ви повинні знати про своє тіло.

Как оставаться в форме в любом возрасте

У 20 років

У цьому віці організм не страждає від дефіциту гормонів, тому тренування даються легко. Якщо ви правильно харчуєтеся, то м’язи отримують дуже багато будівельного матеріалу, завдяки чому досить швидко ростуть. Але це не означає, що ви перетворитеся в якого-небудь Халка через 2 місяці тренувань. Мова йде про те, що вам не повинно бути складно підтримувати хорошу фізичну форму. З іншого боку, цей вік пов’язаний з шкідливими звичками і неправильним режимом дня, що не може не позначатися на стані організму.

Поради:

  • Використовуйте різні тренування. Не обмежуйтеся тільки кардіо і силовими вправами. Зараз ви повинні закласти хороший фундамент на майбутнє.
  • Слідкуйте за своєю вагою. Дослідження показують, що занадто худі жінки у віці 20-25 років схильні до втрати кісткової маси.
  • Приділяйте достатньо часу сну, щоб уникнути гормональних збоїв.

Читайте також: 5 лайфхаков, які допоможуть залишатися у формі

Как оставаться в форме в любом возрасте

В 30 років

Багато молоді жінки панічно бояться числа «30». І абсолютно марно, оскільки серйозних змін в організмі після 30 все ще не відбувається. Гормони знаходяться практично на колишньому рівні, тому ваші тренування продовжують бути досить ефективними. Але деякі зміни все-таки відбуваються. Головне з них – це суттєве уповільнення метаболізму. Це означає, що тепер вам набагато важче спалювати більше калорій, ніж споживати

Поради:

  • Зробіть акцент на кардиотренировках. Це допоможе прискорити обмін речовин і уникнути ожиріння.
  • Обмежте вживання солі, оскільки вашому організму стає важче виводити натрій.
  • Додайте в свої тренування більше присідань і випадів. Дослідження показують, що жінки після 30 років починають втрачати м’язову масу в нижній частині тіла.

Как оставаться в форме в любом возрасте

У 40 років

Після 40 років людина стикається з серйозними втратами м’язової маси і накопиченням жирових відкладень. Ситуація посилюється тим, що більшість людей до цього віку повністю припиняють тренування, концентруючись на сім’ї та кар’єрі. Врахуйте, що вправи більше не будуть такими ефективними, з-за природних змін в структурі м’язів.

Поради:

  • Працюйте з серйозним вагою. Вашим м’язам потрібна хороша навантаження, щоб залишатися в тонусі.
  • Займіться йогою. Це допоможе виправити поставу і привести в порядок суглоби.
  • Шукайте мотивацію і не бійтеся відкривати для себе щось нове. Наприклад, займіться танцями або велоспортом.

Читайте також: 5 способів залишатися активними при сидячому способі життя