Як вправи допоможуть вилікувати депресію

Как упражнения помогут вылечить депрессию

В останні роки популярність силових тренувань різко зросла. Все більше і більше жінок вкорінюються в думці, що вправи з гантелями та штангою зовсім не роблять з них чоловікоподібних бодібілдерів, а, навпаки, допомагають придбати красиві жіночні контури тіла. Однак для того щоб почати тренуватися з вільним вагою, з’явилася ще одна вагома причина. Вчені з Лимерикского університету довели, що силові тренування сприяють ефективній боротьбі з депресією.

Как упражнения помогут вылечить депрессию

В ході дослідження з’ясувалося, що вправи з додатковою вагою самі по собі і в добавок до спеціальної медикаментозної терапії істотно зменшують всі симптоми депресії. Аналізуючи результати 33 клінічних експериментів над 1877 людьми, вчені спробували з’ясувати, як силові тренування впливають на такі симптоми депресії, як поганий настрій, почуття непотрібності і втрата інтересу до будь-якої активної діяльності. Бретт Гордон, один з авторів дослідження, зазначив, що найбільш суттєві результати були помічені у людей, страждаючих про більш сильних проявів даного психічного розладу.

Звичайно ж, не варто відразу ж хапатися за велику вагу, якщо ви ніколи раніше цим не займалися. Якщо хочете нарешті подолати депресивний настрій, додайте в свій план тренувань два силових заняття в тиждень. Достатньо виконувати 8-10 вправ з гантелями, штангою або гірей по 8-12 разів в рамках одного підходу.

І пам’ятайте про те, що силові тренування не обмежуються лише підйомом штанги і гантелей. Прокачати м’язи і позбутися від депресії також допоможуть заняття з TRX, бойовими канатами, кроссфіт і так далі.

  • Читайте також: 7 видів продуктів, які допомагають впоратися з депресією