Як впоратися з лінню і змусити себе піти на тренування

Как справиться с ленью и заставить себя пойти на тренировку

Зазвичай новачки не мають жодних проблем з мотивацією у перші кілька тижнів занять фітнесом, але цей запал досить швидко вичерпується. З кожним днем стає все складніше боротися з лінню, але долати її просто необхідно, інакше всі досягнуті результати буде миттєво втрачені.

Ось кілька корисних порад, які допоможуть вам підтримувати мотивацію на належному рівні.

Как справиться с ленью и заставить себя пойти на тренировку

1. Внесіть різноманітність у свої тренування

Не варто дотримуватися якогось одного напрямку фітнесу, адже одноманітні вправи досить швидко набридають. Наприклад, крім тренажерного залу, ви можете відвідувати заняття з йоги і здійснювати регулярні пробіжки.

2. Надихайтеся найкращими

Почніть стежити за декількома відомими фітнес-блогерами. Їх мотиваційні пости, фото та відеоролики можуть стати для вас хорошою емоційною підживленням. А ще ви отримаєте багато цінної інформації про спорт і здоровому харчуванні.

Как справиться с ленью и заставить себя пойти на тренировку

3. Знайдіть компанію

Якщо ви відчуваєте проблеми з мотивацією, то вам потрібна людина, яка не буде дозволяти вам лінуватися. Наприклад, ви можете домовитися про спільні тренування з кимось із своїх друзів. Особистий тренер – це теж чудова, хоч і досить дорога, ідея.

Читайте також Головні міфи про фітнесі, які потрібно знати новачкам

4. Поставте перед собою конкретну мету

Ви дуже швидко втратите мотивацію, якщо у вас не буде якоїсь конкретної кінцевої мети. Наприклад, ви можете пообіцяти собі, що схуднете на 10 кілограмів за рік. Також дуже важливо скласти докладний план тренувань. Ці психологічні моменти дійсно дуже важливі. Вони не дозволять вам зупинитися на півдорозі.

Как справиться с ленью и заставить себя пойти на тренировку

5. Економте час

Відсутність часу – це найбільш популярна відмовка серед людей, які не можуть побороти лінь. Але насправді практично кожна сучасна людина здатна знайти 1 годину для тренування. Запишіться в найближчий спортзал від вашого будинку. Це не дозволить вам обманювати самих себе.

6. Тренуйтеся вранці

Ранкові тренування – це чудова ідея. По-перше, ви не зможете відмовитися від фітнесу з-за того, що втомилися на роботі, а по-друге, це зарядить вас енергією на весь день. Прокинутися на годину раніше не так вже й складно, як може здатися на перший погляд.

Как справиться с ленью и заставить себя пойти на тренировку

7. Влаштовуйте дні відпочинку

Якщо ви будете тренуватися без вихідних, то це призведе до накопичення втоми і повної втрати мотивації. Дні відпочинку просто необхідні, але їх потрібно планувати наперед, щоб у вас не було приводів для позапланового пропуску тренування. Складіть детальний графік занять і намагайтеся не порушувати його.

Читайте також 7 способів мотивувати себе до схудненню