Як впоратися з болем, якщо ви втратили близьку людину

Как справиться с болью, если вы потеряли близкого человека

Впоратися з горем може бути дуже непросто, особливо якщо ви втрачаєте близької людини. Існує безліч порад, як прийти в себе. Ми вибрали найкращі з допомогою Mail Online.

1. Прийміть свою біль і почуття

Дозвольте собі сумувати деякий час, якщо це те, що вам потрібно в даний момент. Не ставайте бездушним роботом. Якщо вам погано, то не соромтеся цього.

2. Дозвольте собі сумувати

Не чекайте від себе занадто багато. У подібних ситуаціях вам може бути важко робити навіть звичайні справи, але не ставтеся до себе дуже суворо. Не потрібно говорити: «Я в порядку», якщо це не так.

Как справиться с болью, если вы потеряли близкого человека

3. Не дозволяйте болю взяти верх над вами

Відпустіть необхідність контролювати процес зцілення. Намагайтеся радіти дрібницям і наповнювати день приємними моментами.

4. Не ізолюйте себе

Знайдіть когось, з ким ви відчуваєте себе в безпеці і з ким зможете ділитися своїми переживаннями. Звільнення від болю полягає в вербалізації почуттів у словах. Також не порівнюйте свої емоції з чужими. Ми не є копіями. Кожен досвід сумі настільки ж унікальний, як і власний відбиток пальця.

Как справиться с болью, если вы потеряли близкого человека

5. Все, що ви відчуваєте – це правильно

Немає ніяких законів або етапів, які допоможуть перестати скиглити. Ваш досвід є тільки вашим. І те, що ви відчуваєте належить вам і не може бути неправильним.

Читайте також Поради чоловікам, як підтримати жінку після викидня