Як впливає вживання вина на жіноче здоров’я

Как влияет употребление вина на женское здоровье

Вчені давно говорять, що один випитий келих вина в день добре впливає на здоров’я людини. Але що цей напій може зробити з організмом жінки?

Редакція SUPER.UA вирішила розібратися в користь і небезпеку вживання вина для жіночого здоров’я.

Алкоголь впливає на жіночий і чоловічий організми абсолютно по-різному. У тілі жінки міститься менше води, а це грає не на його користь, враховуючи, що алкоголь “осушує“ організм, потрапляючи в кров.

Також випитий алкоголь руйнується в шлунку ферментом алкогольної-дегидрогеназой, що у представниць прекрасної статі менш активний, ніж у чоловіків. Це стає причиною швидкого сп’яніння 1-х.

Чим вино корисне для здоров’я жінок

Как влияет употребление вина на женское здоровье

Багато досліджень довели, що помірне споживання білого вина збільшує щільність кісткової тканини у жінок. Це пов’язано з тим, що алкоголь збільшує рівень естрогенів, який є ключем до захисту від втрати кісткової маси.

Також було доведено, що алкоголь допомагає з артритом. У 2012 р. вчений Швеції виявили , що жінки, які пили більше 3-х келихів алкоголю в тиждень, опинилися на 37% менше схильні до розвитку ревматоїдного артриту, ніж ті, хто не вживав алкоголь.

У 2014 р. аналіз, який провели дослідники французького Інституту охорони здоров’я та медичних досліджень, показало, що представниці прекрасної статі, які почали пити вино в молодому віці, мали менший шанс розвитку діабету 2-го типу. Це також показало, що споживання вина допомогло запобігти захворювання у жінок із зайвою вагою.

Чому вино шкідливо для здоров’я жінок

Как влияет употребление вина на женское здоровье

Доведений факт, що жінки стикаються з деякими проблемами зі здоров’ям, коли мова заходить про алкоголь. Одним з найбільш страшних ризиків, пов’язаних з вживанням алкоголю жінками, є рак. У 2009 р. вчені Національного інституту раку виявили, що будь-рівень вживання алкоголю пов’язане з більш високим ризиком деяких видів раку: глотки, стравоходу, гортані, прямої кишки, печінки і грудей. Експерти стверджують, що ризик збільшується після чергового напою, в тому числі і вина.

Ще 1-на проблема для жінок щодо алкоголю — це те, як алкоголь може вплинути на їх репродуктивне здоров’я. Лікарі рекомендують жінкам, які намагаються завагітніти, уникати алкоголю в принципі.

Крім того, деякі дослідження відзначають збільшену ймовірність розвитку запалення печінки при вживанні вина.

Читайте також Нове пиво з марихуаною: навіщо і для чого воно