Як використовувати корисну і давно забуту функцію iPhone

Как использовать полезную и давно забытую функцию iPhone

Дивно, але величезна кількість користувачів техніки Apple навіть не підозрюють про наявність унікальною і дуже зручної функції в своєму iPhone. Щоб скасувати якусь дію, вам досить просто струснути свій девайс. Mashable зазначає, що така можливість існує з 2009 року. Вперше вона з’явилася в iOS 3 (тоді операційка називалася iPhone OS).

Цікаво, що свого часу ця функція користувалася величезною популярністю, адже тоді вона сприймалася як абсолютно нового способу взаємодії зі смартфоном. Але сьогодні Shake to Undo використовують лише одиниці, незважаючи на те, що ця можливість активована на кожному iPhone за замовчуванням. Включити її можна в налаштуваннях («Основні» — «Доступність»).

Как использовать полезную и давно забытую функцию iPhone

Особливо зручно використовувати Shake to Undo під час роботи з текстами. Справа в тому, що на відміну від iPad, клавіатура iPhone позбавлена кнопки скасування. Після струшування телефону, на дисплеї з’явиться меню для підтвердження або скасування дії. На практиці це куди зручніше, ніж видаляти текст вручну.

Дивно, що Apple не демонструє Shake to Undo в своїх рекламних роликах, адже користувачі Android можуть тільки мріяти про подібної функції.

Читайте також 12 важливих особливостей iOS 12, про які вам потрібно знати