Як виглядати модно у відпустці — Стиль життя —

0Как выглядеть модно в отпуске - Стиль жизни - у відпустку краще брати зручну одеждуФото: Pixabay.com/ru

Кожній з наших читачок в подорожі хочеться завжди виглядати на всі сто! Часто це бажання призводить до того, що валізу стає непідйомним, а в підсумку все взятого з собою різноманіття половину ми не одягаємо. Чи є якісь корисні лайхаки, які допоможуть заощадити місце у валізі, але без втрат для зовнішнього вигляду в подорожі? Про це нам розповість дизайнер Аніка Керімова.

Как выглядеть модно в отпуске - Стиль жизни - Аніка КеримоваФото: матеріали прес-служб

Віддайте перевагу повсякденний одяг

У подорож з собою завжди хочеться взяти все найкраще і врахувати всі можливі обставини, адже ніколи не знаєш напевно, де ти опинишся. Зазвичай, збираючись у подорож, ми подумки ділимо одяг по функціоналу: для денних прогулянок і для вечірнього виходу. Як правило, саме вечірня одяг виявляється в подорожі зайвою, але при цьому займає дуже багато місця (пишні сукні, високі підбори і так далі).

Більше аксесуарів

Я пропоную вам залишити більшу частину вечірніх нарядів будинку і сконцентруватися на прикрасах і аксесуарах. З допомогою цих маленьких штучок ваші базові денні речі можуть заграти іншими фарбами і перетворитися на повноцінний вечірній аутфит. Намагайтеся брати поменше футболок і побільше сорочок, блузок і простих суконь, всі ці речі підійдуть і для вечірнього виходу.

Как выглядеть модно в отпуске - Стиль жизни - джинси і сорочка — найкращий лук для отпускаФото: Pixabay.com/ru

Навіть проста біла сорочка + джинси будуть доречно виглядати в клубі або ресторані в поєднанні з яскравими прикрасами та макіяжем. Таким нехитрим чином ви заощадите чимало місця у валізі, а ваші шикарні вечірні вбрання не постраждають від транспортування.

Беріть менше взуття

Крім того, не переоцінюйте необхідність набрати із собою купу різного взуття. Як правило те, що займає так багато місця у валізі, у підсумку виявляється зовсім не потрібно, адже після цілого дня прогулянок вставати ввечері на підбори зовсім не хочеться. Візьміть з собою зручне взуття і всього кілька пар, навіть в кедах ви будете виглядати шикарно на будь-якому заході, якщо вміло обіграєте їх за рахунок аксесуарів і прикрас. Якщо без гарних туфель ви не можете жити, то візьміть з собою одні човники і одну-дві пари зручною повсякденного взуття.