Як вибрати правильну сумку — Стиль життя —

0Как выбрать правильную сумку - Стиль жизни - Сумка перетворилася в справжній must-haveФото: pixabay.com/ru

Ви не зустрінете на вулиці дівчину без сумки. Це просто неможливо. Сьогодні жіноча сумочка «виросла» із простого аксесуару у вкрай необхідну річ для повсякденного життя. Сучасна дівчина не просто підкреслює жіночність з допомогою клатча, їй потрібно як мінімум пара сумок різного розміру, кольору і форми, щоб і зошити для університету помістилися, і документи для роботи, ще й пару дрібничок для вечірніх заходів.

Однак вона не втратила своєї декоративної функції: за допомогою сумок різних форм і фасонів можна кардинально змінити образ.

Как выбрать правильную сумку - Стиль жизни - Слідкуйте за пропорциямиФото: pixabay.com/ru

Не всі знають, що навіть у такий, здавалося б, просто справи, як вибір сумки, є свої правила, про які ми вам і розповімо.

Отже, правило перше

Враховуйте розмір. Якщо ви любителька меленьких сумок через плече, а ваші стегна досить об’ємні, краще відмовтеся від цього варіанту, інакше на тлі невеликої сумочки ви будете здаватися ще більше. Поставтеся до цього правилу серйозно.

Мініатюрним дівчатам підійдуть такі ж крихітні сумочки. Звичайно, вони не дуже практичні, але ідеально підійдуть для вечірнього виходу. Відмовтеся від занадто великих, мішкуватих сумок — вас просто не буде за ними видно.

Дівчатам з пишними формами підходять сумки середнього розміру з чіткими контурами. Знову ж, маленькі сумки вкрай небажані.

Друге правило: правильний колір

Якщо ви весь цей час носили сумки чорного кольору, вважаючи його універсальною, настав час внести ясність.

Чорний доречний далеко не завжди. Припустимо, влітку чорна сумка чи буде поєднуватися зі світлими джинсами. А ось з глибоким синім — зовсім інша справа. Повсякденним варіантом вважається бежевий, молочний, сірий і світло-коричневі кольори.

Взагалі, ви можете вибрати будь приглушений колір, будь то бордовий або зелений: вони ідеально замінять похмурий чорний.

І ще: сумку під взуття вже ніхто не вибирає.

Как выбрать правильную сумку - Стиль жизни - Якщо не можете дозволити собі бренд, візьміть звичайну сумкуФото: pixabay.com/ru

Третє правило: ніяких підробок

Як би вас не переконували продавці, що таку якісну копію не відрізнив би сам Діор, не вірте. Люди, які багато років користуються продуктами відомих брендів, з легкістю вирахують вас з неякісної сумці. А це дуже неприємно, коли тебе ловлять на обмані.

Виробники підробок з усіх сил намагаються повторити оригінал, але навряд чи у них це вийде, поки якість матеріалів, швів та інших непомітних оку дрібниць буде залишати бажати кращого.

Тому вибирайте сумку без бренду на зовнішній стороні або купуйте справжню сумку від відомого модного будинку, але вже за серйозні гроші.

Якість — наше все

Перш ніж схопити заповітну сумочку і побігти з нею на касу, покрутіть її в руках: немає на ній заломів, відірваних блискавок, звисаючих ниток і т. д. Якщо сумка пошита нерівними швами, краще відмовитися від покупки: буде помітно, що ви намагалися заощадити.

Как выбрать правильную сумку - Стиль жизни - З допомогою сумки можна кардинально змінити образФото: pixabay.com/ru

Форма

Вибір форми сумки залежить від ваших особистих переваг і того, для чого саме потрібна вам ця річ. Варіанти сумок можуть бути абсолютно різними: м’які, жорсткі, тримають форму, сумки-мішки, сумки через плече, клатчі і багато іншого.

Якщо ви вибираєте сумку на кожен день, візьміть ту, що тримає форму. У ній точно не помнуться важливі папери, але при цьому сумка повинні бути правильного розміру (див. пункт перший).

Якщо ж вам потрібна просто містка сумка, ваш варіант — баул або сумка-мішок. Туди поміститься буквально все. Однак і мнуться речі в два рази швидше.

Скільки сумок має бути у поважаючої себе жінки

Все просто: сумок багато не буває. Добре, якщо у вас є варіант на будь-який випадок.