Як швидко і ефективно попрощатися з жиром на животі

Как быстро и эффективно попрощаться с жиром на животе

Жирові відкладення на животі — ознака малорухливого способу життя і неправильне харчування. Він не тільки псує фігуру, але ще і становить загрозу для здоров’я. Як відомо, так званий вісцеральний жир оточує життєво важливі внутрішні органи, і занадто велика його концентрація може призводити до розвитку гормональних збоїв і різних захворювань аж до інфаркту зі смертельним результатом.

Як боротися з небажаним і небезпечним жиру в районі талії, розповів відомий лікар і автор книги «Атлас здоров’я хребта і суглобів» Сергій Бубновський.

Как быстро и эффективно попрощаться с жиром на животе

Харчування

Головне правило говорить: їсти можна тільки тоді, коли з’являється відчуття голоду. При цьому їсти можна все — обмежувати себе потрібно лише в кількості. Однак все ж варто подбати про те, щоб в холодильнику завжди були присутні молочні продукти (сир, сметана, кефір, сир), тваринні білки (курка, риба, морепродукти) і овочі.

Доктор Бубновський не рекомендує їсти м’ясо кожен день, а також радить віддавати перевагу нежирної баранини і кролятини.

Сам медик не прихильник частого і дрібного харчування. Він є 2-3 рази на день між прийомами їжі п’є чай в необмежених кількостях.

Как быстро и эффективно попрощаться с жиром на животе

Щоб не переїдати, потрібно навчитися їсти повільно, не поспішаючи, ретельно пережовувати їжу і зупинятися, коли відчуваєте насичення, навіть якщо на тарілці ще залишилася їжа. Така практика дозволить з часом виробити звичку накладати в тарілку меншу порцію.

Також лікар радить не розтягувати шлунок такими важкими продуктами, як картопля, макарони, каші, і готувати на гарнір овочі в будь-яких видах. Фруктами також краще не захоплюватися з-за великого вмісту в них фруктози.

  • Читайте також: 5 вправ, які перетворять відвислий живіт в красиву талію

Спорт

Недолік фізичної активності призводить до ослаблення м’язів черевного преса, в результаті чого кишечник збільшується і засмічується, що з часом і призводить до випинання живота з штанів і спідниць. Натренований прес тонізує кишечник, не дозволяючи йому розтягуватися і засмічуватися, а також запобігаючи розвиток різних захворювань ШКТ.

Как быстро и эффективно попрощаться с жиром на животе

Якщо ви зі спортом на «ви», але звисаючий живіт став приводом нарешті подружитися з фізичними вправами, почніть освоювати по одному з них за раз, роблячи не більше 20 повторів. Виконуйте вправи на різні м’язи в різні дні. Наприклад, в понеділок, середу і п’ятницю — прямі м’язи живота, а у всі інші дні — на косі. З часом почніть комбінувати всі вправи, виконуючи кожне з них до відмови м’язів — тобто, поки не здасться, що ви не можете виконати більше жодного повтору. Після кожного сету можна дозволити собі ковток води. І, нарешті, на останньому етапі можна виконувати всі вправи на прес в циклічному порядку, відпочиваючи між циклами не більше 30 секунд. Сергій Бубновський приділяє своєму пресу за одне заняття в середньому 15-30 хвилин без зупинки.

Мотивація

Для того щоб скинути жир на животі, важлива саме мотивація, а не сила волі і примус. Ви повинні зрозуміти, що плоский живіт вам потрібен не тільки для краси, але і для здоров’я. Просто усвідомте, що неможливо схуднути, не харчуючись правильно і не виконуючи фізичні вправи.

Как быстро и эффективно попрощаться с жиром на животе

Зазвичай процес позбавлення від великого живота проходить в три етапи:

  • Перші 2-6 тижнів — важкий період перебудови. Тут важливо розуміти, що ніхто крім вас цього не зробить.
  • Хочеться робити більше вправ.
  • Подобається своя талія і живіт.
  • Крім вправ на прес не забувайте також і про кардионагрузках (біг, плавання, велоспорт), а також силових тренуваннях, які особливо ефективно «топлять» жир на талії.

    • Читайте також: 4 вправи, з якими проявиться прес