Як швидко і без нервів відшукати дитину, який загубився

Как быстро и без нервов отыскать ребенка, который потерялся

Втратити дитину в переповненому магазині, торговому центрі або парку розваг — найгірший кошмар кожного з батьків. В одну хвилину він поруч з вами, а потім вже немає. Щоб не панікувати у такій ситуації, а діяти рішуче, Fatherly підготували детальну інструкцію на випадок пропажі дитини.

1. Зберігайте спокій

Необхідно не нервувати, щоб тверезо мислити і надати правильну інформацію поліції. Бувають випадки, коли батьки говорять, що дитина був одягнений у чорну сорочку, хоча насправді на ньому була синя. І в таких випадках, співробітники шукають людину, який не відповідає опису.

2. Зробіть швидкий пошук по периметру і знайдіть співробітника

Перші пару хвилин огляньте територію і кличте своєї дитини – це допоможе прискорити пошуки. Також знайдіть працівника супермаркету/парку атракціонів і т. п., щоб залучити якомога більше людей.

Как быстро и без нервов отыскать ребенка, который потерялся

3. Прямуйте до входу будівлі

Дитина може сам спробувати вийти з будівлі і, якщо його викрали, то злочинець теж буде покидати приміщення через головний вхід.

4. Зателефонуйте в правоохоронні органи

Якщо ви знаходитесь в парку або на пляжі, то негайно телефонуйте в поліцію. Також постарайтеся залучити оточуючих. Ви будете здивовані тим, скільки людей захочуть вам допомогти.

Как быстро и без нервов отыскать ребенка, который потерялся

5. Інші дії

Розробіть план дій, що дитині потрібно буде виконати, якщо він загубиться. Також вивчіть разом з ним його повне ім’я і номер телефону. І останнє – перед поїздкою в супермаркет або парк, зробіть фото дитини, щоб надати його в разі пропажі.

Читайте також 10 небезпечних ситуацій для дитини та способи їх вирішення