Як сауна і лазня впливають на ваше тіло в період зниження ваги

Как сауна и баня влияют на ваше тело в период снижения веса

Схуднення – це досить складний процес, тому до нього варто підходити комплексно. Крім спеціального харчування і тренувань, важливо звертати увагу і на додаткові фактори, які сприяють зниженню ваги. Наприклад, сауна і лазня є дуже ефективними інструментами, що допомагають спалити зайвий жир.

Виведення рідини з організму

Всього за 15-20 хвилин проведених в парильні, можна скинути до 2 кілограмів. Звичайно, про спалювання жиру тут мови не йде, оскільки цей процес вимагає набагато більше часу. Сауна допомагає позбавитися від зайвої рідини і солей. Протягом доби гідратація організму повертається в норму, тому ніякої небезпеки для здорової людини тут немає.

Как сауна и баня влияют на ваше тело в период снижения веса

Прискорення метаболізму

Якщо втрата зайвої рідини забезпечує короткочасний ефект, то прискорення обміну речовин дозволяє домогтися стійких результатів. Сауна прискорює метаболізм завдяки відразу декільком факторам. По-перше, висока температура допомагає організму позбавитися від шлаків, які створюють додаткове навантаження на внутрішні органи. По-друге, сауна сприятливо впливає на нервову систему, завдяки чому поліпшується загальний стан організму людини. Поліпшення кровообігу також позитивно позначається на швидкості обміну речовин.

Спалювання калорій

Інфрачервона сауна може забезпечити спалювання близько 600 калорій всього за один сеанс. Цей ефект досягається за рахунок того, що тіло людини не нагрівається від повітря, а з-за прямого впливу інфрачервоного випромінювання. Також врахуйте, що інфрачервона сауна куди більш безпечна, адже в цьому випадку зберігається цілком комфортний температурний режим.

Как сауна и баня влияют на ваше тело в период снижения веса

Протипоказання сауни

Парилка володіє величезною кількістю переваг, але не варто забувати про її протипоказання. В першу чергу від лазні варто відмовитися людям, які страждають серцево-судинними захворюваннями. Також варто бути обережними тим, у кого діагностували цукровий діабет, атеросклероз, астму та глаукому. Ожиріння – це ще один фактор, при наявності якого від сауни краще відмовитися.

Читайте також Корисні поради на всі сезони року, які позбавлять від жиру на животі