Як самостійно освоїти контуринг особи

Как самостоятельно освоить контуринг лица

Контуринг – популярний прийом в макіяжі, який дозволяє скорегувати риси обличчя за допомогою косметики. До контурингу особи вже давно вдаються відомі б’юті-блогери і навіть голлівудські знаменитості. Все тому, що за допомогою даної хитрощі можна візуально приховати недоліки і підкреслити достоїнства: зменшити ніс, проявити вилиці, звузити овал обличчя і т. д. Сьогодні ми розповімо докладніше про те, що представляє з себе контуринг і як освоїти цей прийом самостійно.

Как самостоятельно освоить контуринг лица

Існує два види контуринга – сухий і кемовый. Сухий контуринг виконується із застосуванням сухих засобів, таких як пудра, пудра, тіні і т. д. У другому випадку макіяж наноситися за допомогою кремових текстур: тональна основа, хайлайтер тощо.

До вибору засобів для контуринга варто ставитися вибірково, звертаючи увагу на якість кожного продукту.

Как самостоятельно освоить контуринг лица

Покрокова інструкція по нанесенню контуринга

Для початку нанесіть на очищену і зволожену особа основу під макіяж, потім рівномірно розподіліть тональний крем. Окресліть форму носа за допомогою темного і світлого коректора. Перейдіть до вилиць, провівши лінію в напрямку від вуха до губ. Втягніть щоки і розтушуйте тон. Пройдіться темним коректором по краях лоба, а також нанесіть трохи на верхні повіки. Тепер нанесіть хайлайтер на щічки, підборіддя, нижні повіки, кінчик носа, зону над верхньою губою та інші місця, якими хочете додати світіння. Ще раз все ретельно розтушуйте, щоб макіяж виглядав природно.

Как самостоятельно освоить контуринг лица

Не забувайте враховувати свою форму обличчя при створенні контуринга, вміло приховуючи будь-які недоліки і акцентуючи увагу на ваших перевагах. Бажаємо удачі в б’юті-експериментах. Залишайтеся модними красивими!

  • Читайте також: 3 способи досягнення мети, навіть якщо немає мотивації