Як позбутися від другого добірка самостійно

Как избавиться от второго подборка самостоятельно

Причиною появи другого підборіддя може бути не тільки зайву вагу. Шкіра в цій області уязвимей інших ділянок на тілі, так як вона не прихована під одягом, з-за чого втрачається пружність і еластичність. Але виправити ситуацію можна навіть у домашніх умовах. Щоб позбутися від другого підборіддя, давайте пригадаємо, з-за чого він може з’явитися:

Как избавиться от второго подборка самостоятельно

Спадковість

У деяких людей є проблеми з овалом обличчя, так що другий підборіддя може передасться у спадок.

Вік

З віком вироблення колагену сповільнюється, шкіра втрачає еластичність і здоровий вигляд.

Неправильне положення тіла

Якщо ви сутулитеся, опускаєте підборіддя, шкіра за рахунок неправильного положення розтягується і знаходить зморшки.

Зайва вага

Якщо жир з’явився не тільки в області шиї, але і інших частинах тіла, мова йде про набір зайвої ваги. Щоб позбутися від другого підборіддя, потрібно буде позбутися від зайвої ваги – почати правильно харчуватися і займатися спортом.

Способи позбавлення від другого підборіддя

Масаж

Как избавиться от второго подборка самостоятельно

Зробити його ви можете самі, без допомоги фахівця. Але вам знадобиться крем або масажне масло. Нанесіть його на проблемну зону, починаючи від шкіри шиї, закінчуючи підборіддям. Сядьте так, щоб вам було комфортно. Почніть легко поплескувати пальцями підборіддя і шию. Масаж виконується всього 2 хвилини. Також буде ефективним розтирання шкіри від центру нижньої щелепи. Робіть це тильною стороною руки. Продовжуйте розтирати, повільно переходячи до вух. Після цього можна зробити легке погладжування.

Маска для обличчя

Правильний догляд за шкірою, що дасть більше гарантій, що у вас не з’явиться другий підборіддя. Ефективніше всього буде, якщо ви будете ходити періодично до дерматолога, а також щотижня наносити маски. Жорстка вода, забруднення навколишнього середовища та інші фактори послаблюють епідерміс. Віддавайте перевагу маски, які мають у своєму складі сухі дріжджі, чорну або білу глину. Але маску можна також приготувати вдома самостійно: розведіть пачку дріжджів з теплою водою. Коли суміш стане сметаноподібної, нанесіть маску на шию і підборіддя. Через 30 хвилин вмийтеся.

Гімнастика особи

Как избавиться от второго подборка самостоятельно

Якщо виконувати щодня 10-хвилинні вправи для обличчя, можна зміцнити м’язи і позбутися складок в області шиї і підборіддя.

  • Встаньте прямо, руки зігніть в ліктях і покладіть на плечах. На вдиху підніміть верх підборіддя. Руками натисніть на плечі. Погляд спрямований у стелю. На видиху прийміть вихідне положення. Зробіть 10 повторень.
  • Потрібно натягнути шкіру підборіддя: для цього натягніть нижню губу на зуби. Потім динамічно робіть поплескування по проблемній зоні. Через хвилину можете закінчити вправу.
  • Висуньте вперед підборіддя. Посміхніться досить широко, а потім замріть. Повторіть вправу 10 разів.

Масажер

Є спеціальні пристрої для масажу обличчя. Механічні кульки розтирають шкіру, завдяки чому відбувається поліпшення кровообігу, а також обмінні процеси, які перетворять вашу шкіру.

Компреси

Щоб позбутися від другого підборіддя, потрібен час, терпіння і належний догляд за шкірою шиї та обличчя. Компреси благотворно позначаться на стані шкіри: додайте в склянку негазованої мінеральної води 1 ст. л. солі. Рушник для обличчя, змочений у такій воді, потрібно буде скрутити. Легко робіть поплескування по проблемній зоні.

Читайте також Вправи, які позбавлять вас від другого підборіддя