Як позбутися від дрібних зморшок біля очей

Как избавиться от мелких морщин возле глаз

Зморшки – страх будь-якої дівчини. Деякі забувають, що це нормальне явище в процесі старіння і починають панікувати. Звичайно можна розповідати про те, що потрібно цінувати природну красу, але Marie Claire пропонує способи боротьби за ідеальну зовнішність.

1. Дієві інгредієнти

Далі ви дізнаєтеся про те, які складові мають бути присутні в крем проти зморшок, щоб дійсно бути ефективним.

Вітамін С

Цей елемент пом’якшує грубі ділянки, захищає шкіру від пошкоджень та зменшує шрами від прищів. Також стимулює вироблення колагену і згладжує зморшки після декількох місяців використання.

Ретинол

Ретинол — інгредієнт в області догляду за шкірою, який збільшує продукування колагену і зупиняє його розпад. Зменшує темні плями, зморшки (навіть глибокі), шрами і вугри. Для того щоб побачити результат його потрібно використовувати не менше трьох місяців.

Гіалуронова кислота

Допомагає розгладити зморшки на обличчі і володіє практично миттєвим ефектом. Єдиний недолік – це неможливість боротися з глибокими слідами старіння.

Как избавиться от мелких морщин возле глаз

2. Ботокс

Ботокс тимчасово паралізує м’язи і є суперефективно засобом для боротьби з ознаками старіння. Мінуси: короткочасний результат і висока вартість.

3. Микронидлинг

Микронидлинг — це пробивання крихітних отворів у шкірі за допомогою спеціального ролика, що стимулює вироблення колагену. Доктор Гохара каже: «Ви наносите шкоду своїй шкірі, щоб створити молоду шкіру. Це звучить жахливо, але є самим ефективним способом для швидкого усунення зморшок». Недоліки: процедуру необхідно робити протягом місяця раз на тиждень. Також микроблидинг не підходить для людей з чутливою шкірою.

Как избавиться от мелких морщин возле глаз

4. Лазерна обробка шкіри

Лазери з допомогою теплової енергії «травмують» шкіру, щоб збільшити кількість колагену. Після процедури шкіра близько тижня буде погано виглядати, але потім стане гладкою, як ніби вам 20 років.

Читайте також 10 способів довше залишатися без зморшок