Як потрібно правильно подавати сирну тарілку

Как нужно правильно подавать сырную тарелку

Якщо гості на підході, а часу на приготування чогось особливого немає, тобто відмінний і безпрограшний варіант — сирна тарілка. Ми розповімо вам, як швидко і красиво його оформити і з чим поєднувати ласощі.

Основне

Как нужно правильно подавать сырную тарелку

Тверді сорти сирів краще всього подавати як закуску після основного блюда (якщо ви його, все ж, приготували) або як замінник десерту. Найкрасивіший спосіб оформити сирну тарілку — дерево. Це може бути просто оброблений дерев’яний зріз або обробна дошка. Якщо в будинку немає, то підійдуть страви з порцеляни або скляний рознос.

Як оформити

Как нужно правильно подавать сырную тарелку

Після того, як ви знайшли на що будете викладати закуски, потрібно приступити до оформлення. Отже, почніть викладати найбільш ніжні на смак сири або інші закуски на початку, а кінець відправити більш специфічні або гострі. Подавайте сир або вже нарізаним, або зі спеціальним ножем для сиру. Приготуйте шпажки або зубочистки для наколювання закусок.

Как нужно правильно подавать сырную тарелку

Що стосується нарізки, то краще всього:

  • спосіб нарізання, як торт;
  • скибочками завдовжки 1 см;
  • на дрібні шматочки-кубики;
  • великі трикутні скибочки.

Додайте до ваших улюблених сортів сирів виноград, горіхи, пиалку з медом або брусничним джемом, сухофрукти. Також можна подати брускетти, крекер або сухарики. Сформуйте це все в правильному порядку. Подавайте і насолоджуйтеся, запиваючи вином або пивом.

Читайте також 5 рецептів брускет на кожен день