Як отримати гарне тіло без походів в спортзал

Как получить красивое тело без походов в спортзал

Чи знаєте ви, що можна отримати сильні м’язи і красивий рельєф без тренажерів?

Виявляється, можна – з допомогою спеціально розроблених вправ з вагою свого тіла. Такий спосіб отримав назву «калистеника».

Ті, хто займається калистеникой, не використовують ваги і тренажери. Вони роблять вправи на турніках, брусах і шведських стінках, тобто на спортивному обладнанні, яке можна знайти де завгодно. Друга назва калистеники – вуличний воркаут (street workout).

Как получить красивое тело без походов в спортзал

Тренування на все тіло

Вправа з вагою свого тіла задіює практично всі м’язи, навіть якщо вправа робиться на певну групу м’язів. Особливо це справедливо відносно складних підтягувань на одній руці або планки.

Как получить красивое тело без походов в спортзал

Прес

Будь-які вправи калистеники опрацьовують м’язи преса, також є і спеціальні – підйом ніг до турніка, «двірники».

Как получить красивое тело без походов в спортзал

Руки

У вуличному воркауте безліч вправ пов’язані з підтягуванням, яке успішно прокачує м’язи рук і спини: підтягування до підборіддя до грудей, вузьким або широким хватом, на товстій перекладині та інших об’єктах, за які можна вхопитися, повільні підтягування, L-підтягування, підтягування на одній руці. Плюс завжди можна тим або іншим способом ускладнити вправу і дати більше навантаження м’язів рук і спини.

Ноги

Вправи в калистенике не завжди якісно опрацьовують м’язи ніг. Але все ж розробити їх цілком можливо, для чого використовуються присідання, велика кількість повторень, ускладнення різних вправ.

Баланс м’язів і жиру

Для виконання складних вправ вкрай необхідний збалансований рівень м’язів і жиру, при яких спортсмен зможе без проблем підтягувати своє тіло навіть на одній руці, вичавлювати його вгору і переходити з однієї позиції в іншу. Саме тому всі, хто постійно займаються воркаутом, мають струнким тілом, з чітко вираженим рельєфом.

Как получить красивое тело без походов в спортзал

Як тренуватися?

Вправи з калистеники можна виконувати без додаткового обладнання і витрат на абонемент. Достатньо ознайомитися з правилами виконання вправ і вийти на вулицю.

Крім того, можна обійтися і без тренера – на YouTube є безліч каналів, де розповідається і показується техніка виконання.

 

Читайте також 10 вправ з власною вагою, які переможуть зайву вагу