Як обжерливість може допомогти в схудненні

Как обжорство может помочь в похудении

Здавалося б, що так зване перенасичення їжею ніяк не може допомогти при схудненні. Проте завжди є «але». Ми розповімо, що таке читмил і рефид, чому іноді можна собі дозволяти їсти все, що заманеться.

Що це таке

Как обжорство может помочь в похудении

Це такі прийоми їжі, коли ви їсте те, що вам хочеться (тільки один прийом в день). Можна назвати їх ще «зриви». Ось, уявіть, що ви дотримуєтеся строгу дієту, але в якийсь із прийомів їжі 1 раз дозволяєте собі їсти все, що душу завгодно. От якраз це і є читмил. Іноді замість нього люди влаштовують рефид. Це коли в певний день ви починаєте їсти натуральні вуглеводи: крупи, макарони, картопля і хліб.

У чому сенс

Как обжорство может помочь в похудении

Якщо ви сидите на безугледводной дієті, то починаєте худнути швидше. Однак незабаром цей процес загальмовується. Тоді організму потрібна так звана струс. На допомогу приходить читмил. Ви підвищуєте кількість калорій в організмі, ніж даєте йому якусь розрядку. Після такого калорійного дня ви можете набрати вагу, проте незабаром це пройде і ви знову почнете втрачати зайві кілограми. Крім фізичної функції, читмил несе і психологічну. За допомогою таких днів, ви задовольняєте різні заборонені бажання і організм не відчуває стрес і не відчуває, що його чимось обділяють.

Читмил або рефид

Как обжорство может помочь в похудении

Тут потрібно тільки пробувати. Так, читмил хороший тим, що дозволяє повністю розслабитися, а також відпочити від білка, який на дієті стає основною частиною раціону. Однак, якщо використовувати читмил, то ви ризикуєте злізти з дієти не вчасно. Тут вже дивіться на вашу силу волі. Рефид хороший тим, що за допомогою такого методу можна отримати поповнення запасів глікогену і підтримати чутливість до інсуліну, який є дуже важливим анаболічним гормоном. При цьому шанси зірватися з дієти набагато менше, ніж у випадку з читмилом. Варто пам’ятати, що збільшуючи споживання вуглеводів, вам доведеться урізати споживання жирів.

Такі два способи допоможуть вам насолоджуватися забороненою їжею, при цьому залишатися на дієті. Проте все залежить від вас, звичайно ж.

Читайте також Йогуртова дієта на 5 днів, яка позбавить від 5 кг