Як навчитися розуміти жарти в іноземних фільмах і серіалах

Как научиться понимать шутки в иностранных фильмах и сериалах

Чи знаєте ви, що дивлячись серіали українською мовою, ви втрачаєте сенс багатьох смішних діалогів? Сьогодні ми розповімо вам про те, як розуміти жарти в іноземних фільмах і серіалах.

Щоб до кінця вловлювати жарти в іноземних серіалах, їх потрібно дивитися мовою оригіналу. Пам’ятайте, що англійський гумор досить специфічний, але розібратися в ньому не так вже й важко. Нижче ми представимо вам типи жартів, які часто зустрічаються в зарубіжному кіно.

Комедія ситуацій

Даний тип жартів відрізняється нез’ясовним поведінкою героїв у звичайній ситуації. Як правило, поведінку героїв відрізняється несподіваними словами чи діями. В такому випадку необхідно звертати увагу на контекст, а також міміку героїв, що допоможе вловити сенс жарти, навіть якщо якісь слова вам не зрозумілі. Якщо контекст не допомагає зрозуміти жарт і герой зберігає стриманий вираз обличчя, зверніть увагу на незрозумілі слова, які ви могли упустити. Можливо, сенс жарти полягати лише в одному слові, що ви не перевели.

Как научиться понимать шутки в иностранных фильмах и сериалах

Гра слів

Гра слів дуже часто використовується в комедіях і будуватися на ідіомах, звучання і значення. Пам’ятайте, що у одного і того ж слова може бути декілька значень, крім того, деякі слова дуже схожі за своїм звучанням. Багато жарти в серіалах будуються на тому, що герої використовують у своїх репліках саме такі слова «з пасткою». Також не варто забувати про ідіомах – стійких словосполученнях, зміст яких може бути завуальований. Щоб їх зрозуміти, потрібно переводити не кожне окреме слово, а ціле вираз.

Как научиться понимать шутки в иностранных фильмах и сериалах

Професійний гумор

Як правило, серіали знімають для широко кола людей, але є й ті, що призначені для певної аудиторії. У них часто зустрічається професійний гумор з незнайомими звичайним людям словами і термінами. В такому випадку необхідно заглиблюватися в переклад кожного незрозумілого вираження і обговорювати його значення з іншими фанатами серіалу.

Зверніть увагу на представлені вище поради, які допоможуть вам вловлювати кожну жарт в іноземних серіалах.

Читайте також Як вести сімейний бюджет і чому це настільки важливо