Як накачати сідниці, не перекачав при цьому ноги

Как накачать ягодицы, не перекачав при этом ноги

Багато дівчата уникають вправ на сідниці, оскільки бояться перекачати ноги. У цьому страху є логіка, так як повністю ізолювати якусь конкретну частину тіла просто неможливо. Якщо ви почнете активно качати сідниці, то ваші стегна в будь-якому випадку збільшаться в об’ємі. Але звести цю проблему до мінімуму все-таки можна.

Ось кілька корисних порад правильної прокачування сідниць. Особливо корисними вони будуть для власниць грушоподібної типу фігури.

Как накачать ягодицы, не перекачав при этом ноги

1. Під час виконання присідань, намагайтеся не опускати корпус занадто низько. Якщо стегна перетнуть паралельну по відношенню до підлоги лінію, то в роботу включатися квадрицепси, а цього нам зовсім не потрібно.

2. Вправи, які виконуються лежачи на спині або з упором на коліна, можна використовувати без обмежень. Справа в тому, що вони виключають навантаження на ноги.

3. Намагайтеся розподіляти навантаження так, щоб велика її частина лягала саме на сідничні м’язи. Для цього зосередьтеся на техніці виконання вправ, а не на швидкості.

4. Не використовуйте занадто часто такі вправи, як випади і присідання з додатковою вагою. Так, вони дійсно дуже ефективні, але, на жаль, створюють занадто сильне навантаження на ноги.

Как накачать ягодицы, не перекачав при этом ноги

5. Виконуйте присідання з широкою постановкою ніг. Це дозволить правильно розподілити навантаження між м’язами.

6. Сконцентруйтеся на вправах з власною вагою. Якщо ви все-таки вирішите попрацювати з обтяженням, то обмежте кількість підходів.

7. Включіть в свої тренування всілякі ізолюючі вправи для сідниць. Але врахуйте, що навіть вони змушують працювати м’язи ніг.

Читайте також 9 вправ для дійсно пружних сідниць