Головні убори на весну: тренди 2019 — Стиль життя —

27Головные уборы на весну: тренды 2019 - Стиль жизни - що будемо носити цієї веснойФото: pixabay.com/ru

Нехай на вулиці вже теплішає, однак це не привід відмовлятися від головного убору, який, до речі, не тільки прекрасно доповнить ваш образ, але і вбереже від переохолодження у вітряну погоду.

Бере

Викиньте з голови уявлення про те, що цей елемент гардеробу підходить винятково на осінній період. Весна — саме час, щоб «вигуляти» обновку. З допомогою берета ви можете створити витончений образ в англійському стилі. Особливим попитом останнім часом користуються берети з милим хвостиком, як у представника типово творчої професії.

Кому ідеально підійде:

Дівчатам з прямокутною формою особи або великими рисами обличчя

Головные уборы на весну: тренды 2019 - Стиль жизни - шапка-«шкарпетку» підходить практично всемФото: pixabay.com/ru

Біні

Як вважають багато хто, біні — той варіант, який підійде будь-якій дівчині. Цей фасон ще називають «носком». Незважаючи на свою універсальність, необхідно бути акуратною з кольором. Якщо ви візьмете темну модель, вона зробить ваш образ похмурим, тим більше що зараз найактуальніші кольори для цього фасону — яскраві, навіть кричущі.

Великий плюс — таку шапку можна поєднувати хоч з пальто, хоч з курткою.

Кому ідеально підійде:

Дівчатам з пухким особою.

Дівчатам з вираженими щічками.

Головные уборы на весну: тренды 2019 - Стиль жизни - монохромна капелюшок — ідеальне рішення на цю веснуФото: pixabay.com/ru

Кашкет

Відноситься до стилю мілітарі, який в тренді і в цьому сезоні. Нехай ця модель кардинально відрізняється від попередньої, її можна поєднувати практично з будь-яким комплектом, навіть з сукнею.

Світла кашкет стане прекрасним доповненням до кремового плащу, який також на піку популярності цієї весни. Як ми вже говорили, темні кольори краще відкласти до зими.

Кому ідеально підійде:

Якщо шапки — не ваше, придивіться до кашкеті.

Дівчатам з дрібними рисами обличчя.

Головные уборы на весну: тренды 2019 - Стиль жизни - пам’ятайте, що головний убір повинен вигідно підкреслювати або приховувати особливості лицаФото: pixabay.com/ru

Казанок

Досить рідкісна модель головного убору в нашому гардеробі. А адже ви багато втрачаєте! Недарма казанок отримав таке широке поширення в холодній Англії, де дівчатам доводиться думати не тільки про красу, але і про здоров’я — через сирого клімату. В наших широтах ситуація мало чим відрізняється від британської, а тому підемо наприклад англійських модниць і присмотрим собі елегантний убір на найближчі кілька місяців.

Кому ідеально підійде:

Дівчатам з круглим обличчям.

Дівчатам з яскраво вираженими рисами обличчя.

Капелюх з полями

По ідеї, капелюх можна носити в будь-який час року, різниця лише в фасонах і матеріалах. Головне правило при виборі будь-капелюхи — не допускати того, щоб вона зливалася з іншим комплектом одягу. Ні, не потрібно брати кислотно-червону: відтінок повинен бути насиченим, але не кричущою. Чудово буде виглядати глибокий бордовий або синій колір у поєднанні зі світлим або навіть чорним пальто.

Кому ідеально підійде:

Повним дівчатам.

Якщо у вас важка нижня частина обличчя.