Гімнастика від Керол Маджіо, яка допоможе підтягнути обличчя

Гимнастика от Кэрол Маджио, которая поможет подтянуть лицо

Бездоганне особа бажає мати кожна жінка, а допомогти в цьому може спеціальна гімнастика для особи, розроблена Керол Маджіо.

З допомогою цих простих вправ можна привести в тонус м’язи обличчя і шиї, зменшити кількість зморшок, поліпшити стан шкіри.

Всі вправи потрібно виконувати перед дзеркалом, щоб контролювати правильність виконання. Вихідна позиція – пряма спина, живіт трохи втягнутий, м’язи стегон і сідниць злегка напружені.

Гімнастику можна поєднувати з масажем для обличчя в домашніх умовах, але робити це потрібно поступово.

Комплекс складається із 14 вправ різного роду, які задіють у роботу 57 лицьових м’язів. Для отримання необхідно виконувати вправи 2 рази в день, це займе всього 15 хвилин.

Гимнастика от Кэрол Маджио, которая поможет подтянуть лицо

Збільшення очей

Для збільшення очей необхідно тренувати кільцевий м’яз, що відкриває і закриває повіки. Під час виконання вправи область очей насититься кров’ю, зменшиться припухлість, очні западини розширяться, і очі будуть здаватися більш розкритими.

Прийміть вихідне положення. Пальці покладіть на зовнішні куточки очей, середні — на внутрішні, трохи натисніть, дивлячись вгору, постарайтеся сильно сощуриться з допомогою нижнього століття вгору. Ви повинні відчути всі м’язи зовнішньої сторони очей. Повторіть 10 разів.

Лоб

Вправа для чола має багатоцільову спрямованість – м’яз, що піднімає брови, лобна, потилична і з’єднує їх.

Вказівні пальці поставте паралельно бровам посередині чола. Повільно тягніть їх вниз, трохи затримаєтеся, дивіться вгору. Коли ви починаєте тиснути на лоб пальцями, виштовхує брови вгору. Повторіть 10 разів.

Підніміть брови, натисніть на них. Продовжуйте, поки не відчуєте печіння або тиск. Залишайтеся в такому положенні 30 секунд, потім розслабтеся, помасажуйте брови круговими рухами.

Щоки

Вправа формує щоки, працює з кільцевої м’язом, охоплює рот, також з його допомогою можна підняти і збільшити щоки, повністю прибрати западання очей.

Виконуючи вправу, треба представити кілька точок. Перша на середині верхньої губи, друга – на середині нижньої. Починайте розтягувати рот в сторони, при цьому трохи відкривши його.

Верхню губу прижміть до зубів, покладіть вказівні пальці на верх щік. Посміхніться куточками рота, далі опустіть їх. Дуже швидко повторіть рух близько 40 разів.

Гимнастика от Кэрол Маджио, которая поможет подтянуть лицо

Ніс

Вправа стимулює кровообіг і приплив кисню в верхню губу і ніс.

Для одержання ефекту потрібно з допомогою вказівного пальця підтягти вгору кінчик носа і змусити ніс зігнутися вниз.

Відтягніть вниз верхню губу або спробуйте опустити донизу ніздрі. Пройде секунда, можете звільнити губу.

Губи

Для підняття куточків губ потрібно трохи стиснути їх. Уявіть, що губи зав’язалися у вузлики, починайте натягувати їх. Зуби при цьому не повинні бути стиснуті.

Вказівні пальці покладіть на куточки рота, відведіть пальці від куточків невеликими точковими рухами вгору і вниз.

Контур губ

Цю вправу краще виконувати лежачи. Стисніть губи, уявіть, що хтось вас образив. Намагайтеся не підтискати і стискувати. Не дуже сильно починайте постукувати вказівним пальцем на середину губ.

Потім повільно заберіть палець, ви повинні відчути печіння, після чого виконуйте швидкі пульсуюче руху вгору-вниз.

Носогубні складки

Посередині верхньої губи поставте крапку, таку ж внизу.

Починайте, відкриваючи рот, відтягувати їх один від одного, рот стане схожий на овал. Верхня губа притиснута до зубів.

Потім направте зусилля від куточків до крил носа.

З допомогою вказівних пальців починайте рухатися вгору і назад по уявній лінії, і продовжуйте до відчуття печіння.

Шия

Для зміцнення шиї потрібно задіяти трапецієвидний м’яз і групу м’язів шиї. Виконувати в положенні лежачи.

Руками обхопіть передню частину шиї, підніміть голову, в цьому положенні затримаєтеся.

Потім потрібно витягнути руки вздовж тіла, підняти голову і плечі. Починайте повертати голову на всі боки, зробіть 20 повторень, потім розслабтеся і продовжуйте.

Щелепу

У цій вправі задіяна крилоподібний м’яз, з її допомогою піднімаються бічні стінки щік.

Відкривши рот, затягніть нижню губу всередину, куточки рота відтягніть. Вказівний палець помістіть на підборіддя. Повільно відкривайте і закривайте щелепу, користуючись куточками рота. Потім почніть висувати підборіддя, не зупиняючи руху. Відчувши печіння, відкиньте голову назад на 30 секунд.

Гимнастика от Кэрол Маджио, которая поможет подтянуть лицо

Читайте також Як позбутися від другого добірка самостійно