Fashion-гороскоп на 2019 рік: рівняємося на зірок — Стиль життя —

0Fashion-гороскоп на 2019 год: равняемся на звезд - Стиль жизни - Світлана Лобода/Наталя Водянова/Ляйсан УтяшеваФото: Instagram.com

Стихія Вогню — стихія соціальної хвилі на 2019 рік, говорять зірки. Яке ж її вплив? У спектрі стилістичного успіху для модниць нині вибір широкий. Радує, що дизайнери не скупляться на вигадки і в хід пускають найсміливіші рішення. Вогняна стихія любить ризик. Ризик, рух і швидкість, за бажанням, до динаміки образу, можна додати sex! В наступному році це не буде здаватися вульгарним відхиленням від норми. Зовсім навпаки. Вогняна пряна спеція — перчинка.

Fashion-гороскоп на 2019 год: равняемся на звезд - Стиль жизни - Астролог Оксана ОпаринаФото: матеріали прес-служб

Кольори року: насичені, контрастні, зрозумілі, соковиті, хижі принти леді-мисливиці.

Аксесуари: хорошого повинно бути багато, акцент на декорації образу в металіку — кільця, ланцюжки, браслети, кулони. Для леді — окуляри в престижній оправі. Оптичний сюжет бідної студентки на обличчі в цьому році не додасть вам до уваги, і скромність цього аксесуара не зовсім те, що треба для залучення успіху. Кольорова, радісна, хвилююча оптика — потрібний варіант для соціальності. Окрема тема — ремені, вони актуальні.

Образи: всілякі, головне — вносити в них характер, свій настрій, і тоді ваш оптимізм підхопить хвиля успіху−2019. Чоловічі костюмні елементи гардеробу — добрі старі джинси.

Багато. Кількість — замість обридлого монохрому, мінімалізму. Воно немов накопичилося і лише чекало настання 2019 року. Вогонь виривається назовні. В образі допустимо багато деталей, тобто хай все буде надмірно; багато червоного; багато новаторського; багато блискучого — в цьому перчинка 2019 року.

Отже, який же прогноз для кожного знака?

Fashion-гороскоп на 2019 год: равняемся на звезд - Стиль жизни - Вікторія БекхэмФото: Instagram.com

Овен. Ваш життєвий ритм перевершить себе. А гардероб доповниться вдалими штучками, привезеними із заморських країн. Не відмовляйтеся від допомоги стилістів. Мода для вас виявиться ключем до успіху. Це означає, що вона хоче викликати у вас симпатію, а не навпаки. Вікторія Бекхем (знаменитий Овен) виявиться не проти стати для вас дороговказом.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від First Lady Melania Trump (@flotus)21 Січ 2017 о 3:05 PST

Телець. Ретельність і продуманість образів вітається. Одяг для Тельців — візитна картка успіху. Якщо ви Меланія Трамп (знаменитий Тілець), то костюм першої леді зобов’язаний транслювати статусність вашої персони. Словом, «не відходьте від теми, вас можуть неправильно зрозуміти, і це згубно позначиться на успіх.

Fashion-гороскоп на 2019 год: равняемся на звезд - Стиль жизни - Анджеліна ДжолиФото: матеріали прес-служб

Близнюки. Увійдіть у режим зірки! Блесните своїм гардеробом. Ви інтуїтивно відчуваєте інформацію моди. Що вам треба зробити для успіху? Бути в житті, а не ховатися на її задвірках. Створюйте яскраві, карколомні образи — і будете на хвилі успіху. Анжеліна Джолі (знамениті Близнюки) — ваш індикатор за стилем.

Fashion-гороскоп на 2019 год: равняемся на звезд - Стиль жизни - Ляйсан УтяшеваФото: Instagram.com

Рак. Більше діловитості. Образ для успішної Ракіні — це насамперед формений одяг. Тому піти на поступки регламентом дрес-коду доведеться, якщо ви хочете утримати в руках синю птицю. Ляйсан Утяшева (знаменитий Рак) серйозно дивиться на нас з рекламних фотографій.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Jennifer Lopez (@jlo)8 Лис 2018 в 4:26 PST

Лев. Якщо ви не чекаєте малюка, ваш успіх прийде до вас сам разом з образом і стилем. В цьому році той рідкісний випадок, коли краще розслабитися, і все буде йти своєю чергою. Природна сексуальність підкреслить вибраний вами стиль. Почуття міри виявиться не зайвою. Дженніфер Лопес (знаменитий Лев) запалює оптимізмом, і здається, що вона це робить, відпочиваючи на святі життя.

Fashion-гороскоп на 2019 год: равняемся на звезд - Стиль жизни - Кеті ТОпурияФото: Instagram.com

Діва. Все саме-саме сучасне й престижне — і відразу. У вас відмінний смак, і вам складніше інших знаків Зодіаку вийти за рамки. Тому якщо колірна гамма стане яскравішим, то половина успіху вже виявиться на вашому боці. Підлаштовуватися під потрібний настрій, задавати тон своїм зовнішнім виглядом, приголомшувати — тоді успіх повністю ваш. Знаменита Діва і ваш гід по стилю — Кеті Топурія.

Fashion-гороскоп на 2019 год: равняемся на звезд - Стиль жизни - Світлана ЛободаФото: Instagram.com

Ваги. Багато. Так, ви прагнете виглядати дорого. З вашої харизмою можна і простирадлом прикритися, але в соціальній індустрії успіху зустрічають по одягу. Приділіть увагу стилю в бік легкості, кольоровій підбірці, своєї персони. Ви ж в центрі. Утримаєте своє лідерство. Світлана Лобода (знамениті Ваги) радує нас дизайнерськими вбраннями.

Fashion-гороскоп на 2019 год: равняемся на звезд - Стиль жизни - Тіна КанделакиФото: Instagram.com

Скорпіон. Зміни торкнуться ваш образ. Ви ще не зовсім сформували підстроювання під потрібну соціальну хвилю наступаючого року. Але ваша природна спостережливість не підведе. Змініть гардероб на більш гармонійний. Зверніть увагу на аксесуари. Дорогі штучки не вислизнуть від пильного погляду леді-успіх. Тіна Канделакі (знаменитий Скорпіон) — ікона по перетворенню успішної жінки.

Fashion-гороскоп на 2019 год: равняемся на звезд - Стиль жизни - Вікторія БоняФото: Instagram.com

Стрілець. Ваша стихія Вогню і кар’єрні завдання на одній хвилі. Швидше за все, дрес-код опиниться в честі. Тому межі почуття обов’язку понад внутрішніх бажань. У вашому стилі леді–успіх вітаються лаконічність, гнучкість і демократичність. Вікторія Боня (знаменитий Стрілець) транслює нам ідеальні, вже готові рішення з правильними акцентами для Стрільця.

Fashion-гороскоп на 2019 год: равняемся на звезд - Стиль жизни - Рената ЛитвиноваФото: Instagram.com

Козеріг. Костюм Козерогів повинен відповідати їхній діловитості, як би зливаючись воєдино. У балерини — пуанти, у гімнастки — купальник, у мами — добра посмішка, у дружини — любов чоловіка. Ваш знак не особливо дозволяє собі вільності, тому говорити про експансію в стилі було б дивно. Але в цьому є необхідність. Рената Литвинова (знаменитий Козеріг) — яскравий тому приклад.

Fashion-гороскоп на 2019 год: равняемся на звезд - Стиль жизни - Віра БрежневаФото: Instagram.com

Водолій. На вас дивляться! Престижні елементи базового гардероба послужать вам вірою і правдою. До сміливих експериментів в стилі ставитися з обережністю. Вивчення потрібних саме вам модних рішень, ваш природний смак, відмінне чуття ніколи не підведуть. Віра Брежнєва (знаменитий Водолій) доводить це вже багато років.

Fashion-гороскоп на 2019 год: равняемся на звезд - Стиль жизни - Наталія ВодяноваФото: Instagram.com

Риби. Наташа Водянова (знамениті Риби) завжди в тренді, і громадськість підтримує її. Побажання дівчатам-Рибам для успішності в 2019 році — додайте більше стилю, розміреності, приборканою сексуальності. Ваше краща прикраса — любов у серці.