Ефективна тренування, яка допоможе швидко позбутися від жирових відкладень

Эффективная тренировка, которая поможет быстро избавиться от жировых отложений

Хоча єдиної формули схуднення, яка підходила б абсолютно всім людям, не існує, персональний тренер та інструктор з пілатесу і TRX Кору Фелпс знає, як змусити своїх клієнтів швидко позбутися від зайвих жирових відкладень.

«Під час кардіотренування, або аеробних вправ, тіло використовує жир як паливо для своєї життєдіяльності, проте тільки одного кардіо недостатньо, щоб отримати гарне й підтягнуте тіло, про яке ви мрієте. Кардионагрузки потрібно обов’язково чергувати з силовими тренуваннями», — розповіла Кору ресурсу Popsugar.

На думку тренера, ідеальний план тренувань для дівчат, бажаючих скинути зайву вагу, повинен виглядати так:

 • силова тренування — 3-4 рази в тиждень
 • HIIT (інтервальна тренування високої інтенсивності) — 2-3 рази на тиждень
 • LISS (тренування з низькою інтенсивністю) — 2 рази в тиждень

Серед кардионагрузок Кору Фелпс віддає перевагу веслування, скакалці і плавання, оскільки ці вправи змушують працювати все тіло і спалюють величезну кількість калорій і жиру.

Спробуйте і ви жиросжигающую HIIT-тренування, розроблену Фелпс для своїх підопічних. Виконуйте кожну вправу по 45 секунд, зробивши в цілому 4-5 підходів. Повна тренування займе у вас від 27 до 34 хвилин:

 • Скакалка
 • Присідання
 • Скакалка
 • Віджимання
 • Скакалка
 • Спліт-присідання
 • Скакалка
 • Джекі високій планці

Присідання

Эффективная тренировка, которая поможет быстро избавиться от жировых отложений

Станьте прямо, поставивши ноги на ширині плечей або трохи ширше. Руки витягніть перед собою, щоб утримати рівновагу під час виконання вправи. Виконайте присідання, немов сідайте на невидимий стілець. Продовжуйте тримати голову прямо і дивитися вперед. Ваш корпус може злегка податися вперед. Опускайтеся, поки ваші стегна не будуть паралельні підлозі. Слідкуйте, щоб коліна не виходили за лінію шкарпеток. Тримайте свою вагу на п’ятах. Потім поверніться у вихідне положення. Це одне повторення. Виконуйте вправу протягом 45 секунд.

Віджимання

Эффективная тренировка, которая поможет быстро избавиться от жировых отложений

Прийміть вихідне положення для класичної планки: тіло спирається на шкарпетки і долоні, які знаходяться прямо під плечима, тіло рівне. На видиху зігніть лікті і опустіть тіло до підлоги як можна нижче, продовжуючи тримати пряму лінію. На вдиху поверніться у вихідне положення. Це одне повторення. Виконуйте вправу протягом 45 секунд.

Спліт-присідання

Эффективная тренировка, которая поможет быстро избавиться от жировых отложений

Станьте прямо, а потім зробіть лівою ногою крок назад приблизно на один метр. Зігніть ліву ногу в коліні і опустіть таз ближче до підлоги, напружуючи праву сідницю. Праве коліно повинно утворювати прямий кут, перебуваючи прямо над щиколоткой. Потім випряміть ліву ногу, повернутися у вихідне положення. Це одне повторення. Виконуйте ці рухи протягом 45 секунд, не забуваючи міняти ноги місцями під час кожного підходу.

Джекі високій планці

Эффективная тренировка, которая поможет быстро избавиться от жировых отложений

Станьте в класичну планку: долоні прямо під плечима, тіло рівне, стопи разом. Виконайте рух під назвою «стрибунець» (Jumping Jacks) ногами, розставивши їх в сторони, а потім знову з’єднавши. При цьому стежте за тим, щоб таз залишався нерухомим і сідниці не задиралися вгору. Виконуйте стрибки протягом 45 секунд.

Читайте також 5 правил застосування жіросжігателя для схуднення