Дрібниці, які видають дешевий одяг — Стиль життя —

0Мелочи, которые выдают дешевую одежду - Стиль жизни - добре — не значить дорогоФото: pixabay.com/ru

Багато хто помилково вважають, що тільки надзвичайно дорога річ варта уваги і буде виглядати шикарно. Це не зовсім так. Шокуючий цінник аж ніяк не гарантує якість, буває, що і брендові речі потрапляють у всілякі антитрендовые списки.

Як дотримати баланс між ціною і якістю і не потрапити в модний халепу? Ми допоможемо вам.

Мелочи, которые выдают дешевую одежду - Стиль жизни - якість матеріалу може зіграти з вами злий шуткуФото: pixabay.com/ru

Матеріал

Напевно, найголовніше правило — вибір якісного матеріалу. Наприклад, трикотаж, який поєднує в собі два типи волокон, натуральні і синтетичні, непоганий бюджетний варіант. На холодний період купіть светр, при виробництві якого використовувався кашемір хоча б в невеликих кількостях.

Якщо ви любите шовкову і атласну тканину, звертайте увагу на блиск: чим сильніше переливається тканина, тим дешевше вона виглядає. Натуральний шовк лише злегка поблискує на світлі.

Прихильницям деніму варто звернути увагу на матеріал з великим вмістом бавовни. А якщо ж ви жити не можете без шкіряних курток і штанів, вас врятує кожзам, який в сучасних реаліях виготовляється дуже добре, на перший погляд навіть важко відрізнити від натуральної шкіри.

Шви

Другий момент, який видасть у вас володаря дешевої речі. Так, матеріал дуже важливий, але навіть самий якісну і дорогу тканину можна зіпсувати неакуратними швами. Крім того, краї тканини повинні бути оброблені, блискавки — все на своєму місці, а нитки ні в якому разі не стирчать в різні боки.

Мелочи, которые выдают дешевую одежду - Стиль жизни - вибирайте однотонні вещиФото: pixabay.com/ru

Декор

Ох, вже ці золоті волани і гудзики! Напевно, це той самий випадок, коли, здавалося б, дрібна деталь може зіпсувати всі праці по створенню образу. Яскраві, блискучі точки на одязі дадуть зрозуміти, що господиня речі не відрізняється гарним смаком. Будь-які прикраси на одязі повинні бути в невеликій кількості і не «кричати» про свою присутність.

Форма

Хороший матеріал ніколи не втрачає форму. Припустимо, ви хочете придбати нову сумочку, в цьому випадку придивіться до моделей з чіткими формами, мішкуваті сумки здешевлять будь грамотно вибудуваний образ.

Мелочи, которые выдают дешевую одежду - Стиль жизни - всі шви і блискавки повинні бути на своєму местеФото: pixabay.com/ru

Колір

Стильна, якісна річ ніколи не виробляється в «кричущих» відтінках, особливо в неонових. Світові бренди воліють робити акцент на монохроме і глибині кольору. До квітів, що робить річ візуально дорожче, відносяться бордо, пурпурний, чорний, бежевий, білий, смарагдовий.